Přiznejme barvu. Celý život se člověk žene jen a pouze za penězi. Lidé chodí do školy nejen kvůli té spoustě zajímavostí, které se v průběhu studia dozvědí, ale hlavně kvůli tomu, aby si v budoucnu našli nějakou fajn práci. Proč? No přece kvůli penězům!

Za peníze si lze pořídit téměř cokoliv a dalo by se říci, že do jisté míry i zdraví.

A jak jste na tom vy? Máte dostatek peněz, nebo živoříte od výplaty k výplatě?

Tady máte 6 věcí, proč to mají bohatí o dost jednodušší!

1. Jídlo

Hitem dnešní doby je jíst zdravě. Zdravé jídlo je však drahé a ne každý si může dovolit bio rajčátka a steak z mladého býčka.

2. Oblečení

Vybrali byste si sako šité na míru, nebo poděděné po starším bratrovi? Bohatí lidé mají jasno, proto zásadně nedědí. Tedy až na peníze.

3. Bydlení

Bohatí lidé neřeší každý měsíc nájemné za garsoniéru v panelovém domě. Musí však vyřešit, kdo jim tento týden poseče ten hektarový pozemek před rodinným domem.

4. Volný čas

Lidé, co jsou od rána do večera zavření ve fabrice, volného času moc nemají, ale když už někam vyrazí, tak maximálně do hospůdky na jedno. Bohatí to mají o něco pestřejší, samozřejmě ne vždy!

5. Dovolená

Jet 3× ročně k moři a 2× za zimu do Itálie si může dovolit jen málokdo. Někdo byl u moře jen jednou v životě a někdo na tento zážitek stále čeká. Je to spravedlivé?

6. Doprava

Někdo jezdí denně přeplněným MHD, potkává zvláštní lidi, a když má dobré vychování, pouští sednout staré babičky. Na straně druhé existují rodiny, kterým před barákem stojí hned několik aut. O jízdním řádu tito lidé nic nevědí.