Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

6 důvodů, proč milovat Moniku Štikovou a proč bychom všichni měli být trochu víc jako ona!

Monika si trochu přihnula.
Zdroj: reprofoto TV Prima
+ Dalších 111 fotografií
Někdo by možná řekl, že vzhledem k tomu, že teď už bizarní Štiky nesleduje fakt vůbec nikdo ani jako bizár, jdeme s tímhle tématem tak trochu s křížkem po funuse. My si to nemyslíme. Matka rodu Monika Štiková je totiž podle nás fenoménem, který přetrvá - rozhodně by tedy měl. Monča se totiž nezdá. Chápe několik zásadních životních pravd, které bychom všichni měli přijmout za své...
  • 1. Alkohol je nejlepší přítel Vánoc

Již teď nesmrtelná Moničina citace z vánoční epizody by měla být vytesána do kamene. Mantra všech nepřiznaných alkoholiků a zároveň hluboká životní pravda. Kdo tvrdí, že rodinné setkání pod stromečkem neusnadní pár panáků vodky, ten kecá.

  • 2. Peníze jsou na prvním místě

Monika (45) je hodně na peníze. Neustále někomu předhazuje, kolik mu koupila drahých dárků a jak málo jich na oplátku od daného člověka dostala. A není sama. Ruku na srdce, když svému milému seženete historické první vydání jeho oblíbené knížky z dětství a on vám dá reklamní fusekle z benzinky, naštve vás to taky. Monika nahlas říká, co si všichni jen bázlivě myslíme.

  • 3. Člověk je přesně tak stár, jak se cítí

Monice je pětačtyřicet, ale cítí se tak na pětadvacet. Nosí oblečení, co tomu odpovídá, mluví tak, jak by tomu asi zhruba mohlo odpovídat, a vůbec se nestydí nechat se nafotit nahá. Tomu říkáme age a body positivity, o jaké se nesní nejedné aktivistce! Soudnost je nepřítelem úspěchu, na to nezapomínejte.

Zbytek bodů si přečtěte ZDE.

Související články

Další články