„Půjdu tam a porazím ho nejpozději ve druhém kole. To mi věřte,“ to jsou slova irského chlapíka, který ale v boxerském ringu může jen překvapit. Potkají se dva muži z různých sportů. Floyd Mayweather nikdy v ringu neprohrál. Sázkaři jsou tedy na jeho straně. Ale Conor chce šokovat celý svět. Proč by se mu to nakonec opravdu mohlo povést? Tady je 6 důvodů.

  1. Mayweatherovi je 40 let, McGregorovi jen 29 let. Věk hraje pro irského zabijáka.
  2. McGregor je v plné zátěži. Každý den v ringu. Mayweather dva roky odpočíval. Do ringu se vrátil jen kvůli tomu, že ho McGregor vyzval.
  3. McGregor začínal v boxerském ringu. Nelze tedy říci, že ho v noci na neděli čeká něco, co by nikdy nezažil.
  4. Normálně se boxuje v desetiuncových rukavicích. Mayweather si ale tak věřil, že chce zápasit zápasit v osmiuncových rukavicích. Může rozhodnout i tento malý detail.
  5. Ano, McGregor je bojovníkem MMA, umí tedy bojovat ve stoje i na zemi. V boxu se ale bude stát. Možná celých 12 kol. Měla by to být jasná výhoda pro Mayweathera. Jenže irský chlapec má neskutečně tvrdou levačku. A věří, že může uspat i krále boxerského ringu.
  6. Touha po vítězství. Mayweather dostane za zápas 200 milionů dolarů, McGregor jen polovinu. Jenže touha po vítězství bude na straně irského chlapce. On chce dokázat nemožné, Mayweather musí potvrdit to, co je přeci jasné. Ale co když to jasné opravdu není? Zápas můžete sledovat na stanici Nova Sport.