Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

6 důvodů, proč jsou psi nejlepší kámoši!

Psi jsou prostě kámoši!
Zdroj: facebook.com
Pes, nejlepší přítel člověka. Pravdou je, že bychom pouze stěží hledali spolehlivějšího a věrnějšího parťáka, než jsou tato čtyřnohá stvoření. Není náladový, nenadává a nikdy se na vás nevykašle. Vždy, když vás vidí, poskočí několikrát radostí a vy si můžete být jistí, že to myslí upřímně. Lidé, co nemají rádi psy, nemají pravděpodobně rádi ani druhé lidi, takže na ty rozhodně bacha! Na druhou stranu případů, kdy člověk psy bezmezně miluje a z lidí má i tak osypky, je také plno.

Přemýšlíte, že si nějakého toho chlupáče pořídíte?

Na nic nečekejte, protože litovat určitě nebudete!

Tady máte 6 důvodů proč!

1. Přijdete unavení z práce a jediné, na co se zmůžete, je lehnout si pohodlně k televizi a vypnout konečně hlavu. U psů se nemusíte bát, že by si s vámi chtěli mermomocí povídat a vy jste tak museli opět startovat mozek z úsporného režimu. Psi jednoduše nemluví, věděli jste to?!

2. Chcete jít na procházku do parku, ale nestojíte o to, aby si vás kolemjdoucí dámy pletly s úchylákem? Vezměte s sebou pejska a možná se s vámi ještě dá některá z těch slečen do řeči.

3. Máte strach, že se vám v noci prochází někdo po pozemku? Další důvod, proč mít psa! Když nepořídíte čivavu nebo úplného ignoranta, upozorní vás pejsek štěkotem. Málo zlodějů ví, že stačí 2 piškoty a je po hysterii.

4. Jste myslivec a nebaví vás hledat kachnu či bažanta v kukuřici? Vyberte si jedno z loveckých plemen a už nikdy vám střelený holub po řece neuplave!

5. Canisterapie aneb pejsci si umí zahrát i na doktora. Věřte, že funguje dokonale! Až budete mít zase depku z vaší nudné a zbytečné práce, stačí psa hezky obejmout a rázem se vaše nálada o 180 stupňů otočí.

6. Trávíte doma příliš málo času? Se psem tam budete čím dál častěji a pozná to i vaše narůstající konto. Kvůli potřebné péči o vašeho miláčka si odpustíte i dovolenou u moře.

Související články

Další články