Přemýšlíte, že si nějakého toho chlupáče pořídíte?

Na nic nečekejte, protože litovat určitě nebudete!

Tady máte 6 důvodů proč!

1. Přijdete unavení z práce a jediné, na co se zmůžete, je lehnout si pohodlně k televizi a vypnout konečně hlavu. U psů se nemusíte bát, že by si s vámi chtěli mermomocí povídat a vy jste tak museli opět startovat mozek z úsporného režimu. Psi jednoduše nemluví, věděli jste to?!

2. Chcete jít na procházku do parku, ale nestojíte o to, aby si vás kolemjdoucí dámy pletly s úchylákem? Vezměte s sebou pejska a možná se s vámi ještě dá některá z těch slečen do řeči.

3. Máte strach, že se vám v noci prochází někdo po pozemku? Další důvod, proč mít psa! Když nepořídíte čivavu nebo úplného ignoranta, upozorní vás pejsek štěkotem. Málo zlodějů ví, že stačí 2 piškoty a je po hysterii.

4. Jste myslivec a nebaví vás hledat kachnu či bažanta v kukuřici? Vyberte si jedno z loveckých plemen a už nikdy vám střelený holub po řece neuplave!

5. Canisterapie aneb pejsci si umí zahrát i na doktora. Věřte, že funguje dokonale! Až budete mít zase depku z vaší nudné a zbytečné práce, stačí psa hezky obejmout a rázem se vaše nálada o 180 stupňů otočí.

6. Trávíte doma příliš málo času? Se psem tam budete čím dál častěji a pozná to i vaše narůstající konto. Kvůli potřebné péči o vašeho miláčka si odpustíte i dovolenou u moře.