Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

6 důvodů, proč jsou holky z vesnice lepší než fifleny z velkoměsta!

Zdroj: archiv
Jestli hledáte holku do nepohody a na celý život, vybírejte pečlivě. V žádném případě se neupněte pouze na dámy z velkoměsta, ale rozšiřte vaše pole působnosti ještě o venkov! Je totiž velmi pravděpodobné, že vaši vyvolenou najdete spíše u kupky sena než na zastávce metra.

Chlap chce holku do nepohody, proto se mohou zamindrákované dámy s umělými nehtíky jít klouzat!

Tady máte 6 důvodů proč!

1) Jídlo

Knedlo vepřo zelo nebo guláš se šesti vám fiflena z města neudělá. Ta zvládne maximálně objednat pizzu, a to ji ještě zaplatí z vaší peněženky!

2) Peníze

Zatímco si vydržovaná panička potrpí na značkové hadříky a nemalé kapesné, holky z vesnice toho moc nepotřebují. Stačí zajet čas od času do supermarketu, nakoupit 2 basy piva a je vystaráno. Jídlo zařídí samozřejmě bio.

3) Domácí práce

Utrhl se vám knoflík a vaše pipinka ho přišít nesvede? Vesnická Mařenka vám přišije nejen knoflík, ale uštrikuje k tomu ještě svetr a dvoje ponožky.

4) Láska na celý život

Jestli máte strach, že vám vaši lady přebere majitel fitness, tak pravděpodobně přebere. Vesnické holky si vás budou hýčkat minimálně proto, že na jiné chlapy nemají čas.

5) Vzhled

Holky krev a mlíko z venkova jsou pro kluky mnohem přitažlivější než vysušené madam ze solárií, vykoupané v parfému.

6) Radost

Radost z východu sluníčka nad obzorem, z vaší přítomnosti a z toho, že jste všichni zdraví, nebo radost z nové kabelky či z nového BMW? Tipněte si, kdo je kdo.

Související články

Další články