Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

6 důvodů, proč je lepší chodit s ošklivou holkou!

6 důvodů, proč je lepší chodit s ošklivou holkou!
Zdroj: achiv
Každý chlap, který si nechce celý život sám vařit, prát a uklízet, si dříve nebo později najde raději holku. První kritérium, které je pro většinu mužů zásadní, je její vzhled. Takovou Emily Ratajkowski by chtěl každý, ale buďte realisté. Pokud nemáte zbytečné miliony na účtu, budete muset z vašich vysokých nároků výrazně slevit.

Krása není to nejdůležitější!

Tady máte 6 důvodů, proč je lepší namluvit si nějaké ošklivé káčátko!

1. Žárlivost

Jste-li chronický žárlivec, je pro vás nepěkná slečna tou správnou volbou. Nikdo vám ji závidět nebude, tudíž je se žárlením jednou provždy amen!

2. Vysoké sebevědomí

Když zrovna nevážíte 180 kg a nemáte nos jak klepadlo do pekla, bude k vám vaše ošklivka jen vzhlížet. Bude si vás hýčkat, protože sama dobře ví, že už by se jí po vás taky nemusel nikdo ujmout!

3. Peníze

Když je holka ošklivá, nepotřebuje od vás každý měsíc novou značkovou kabelku. Stačí jí igelitka na nákupy, protože ta k ní ladí o mnoho více!

4. Sex

Slečna, která nemá rysy modelky, vás obšťastní, kdy se vám zamane, protože je ráda, že si jí někdo všiml. Navíc tam dole je každá stejná, tak nač ty předsudky!

5. Spánek

Většina ošklivých holek má i nějaké to kilo navíc. Usínat se vám bude o to lépe a zvládnete to i bez polštáře! Je-li ošklivá slečna zároveň hubená, je to už opravdu průšvih.

6. Porod

Porod je pro většinu krásných žen traumatizujícím zážitkem, protože není vůbec lehké vrátit se do původní formy. Ošklivou ženu nepoznamenají ani trojčata, protože bude vypadat pořád stejně!

Související články

Další články