Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Výměna manželek Věra Bílá Stanislav Zindulka Útok na mešitu

Nejnovější kauzy

6 důvodů, proč chlapi milují buclaté ženy!

Milé dámy, jestli si myslíte, že když budete mít 20 kilo i s postelí, tak budete pro muže ta nejatraktivnější, jste vedle! Muži milují holky krev a mlíko a nejsou vůbec zvědaví na vyčnívající páteř ani na vaše viditelná žebra bez prsou.

Chlapi nemají náladu na věčné zkoumání etiket kvůli kaloriím ani na vaše zeleninové šmakulády, které jim každý večer servírujete. Chlap chce být chlapem, tedy samcem a od přírody ho to k vychrtlým slečnám prostě netáhne!

Chcete být pro muže sex symbolem?

V tom případě se pořádně najezte a přečtěte si 6 důvodů, proč sklidíte úspěch!

1. Muži se neradi dotýkají kostí, které jsou potažené kůží. Vaše lopatky, vystupující z vašich zad jako lodní plachty, je tedy moc neokouzlí.

2. Spíte s polštářem, nebo si pod hlavu dáváte dřevěnou desku? Muži si u televize také raději ustelou na vašem kulatém boku, než aby si udělali bouli o vaši pánev.

3. Buclaté ženy rády jedí a to je dobré znamení. Chlap si chce čas od času pochutnat na pořádném fláku masa, a ne dokola jíst králičí stravu!

4. Pořádná prsa, nebo přistávací dráha pro dopravní letadla? Pokud nemáte zbytečných 70 tisíc na umělá ňadra a nechcete být absolutně plochá, musíte přibrat. Muži mají raději prsa než vypracované břicho.

5. Buclaté ženy jsou tolerantnější k mužskému panděru. Další důvod, proč jsou u pánů oblíbenější.

6. Věstonická venuše je známá soška, která je považována za symbol plodnosti. Velké boky a velká ňadra, o hubených slečinkách ani památky. Buclaté ženy byly oblíbené již před 29–25 tisíci lety.

Mohlo by vás zajímat

Další články