Chlapi nemají náladu na věčné zkoumání etiket kvůli kaloriím ani na vaše zeleninové šmakulády, které jim každý večer servírujete. Chlap chce být chlapem, tedy samcem a od přírody ho to k vychrtlým slečnám prostě netáhne!

Chcete být pro muže sex symbolem?

V tom případě se pořádně najezte a přečtěte si 6 důvodů, proč sklidíte úspěch!

1. Muži se neradi dotýkají kostí, které jsou potažené kůží. Vaše lopatky, vystupující z vašich zad jako lodní plachty, je tedy moc neokouzlí.

2. Spíte s polštářem, nebo si pod hlavu dáváte dřevěnou desku? Muži si u televize také raději ustelou na vašem kulatém boku, než aby si udělali bouli o vaši pánev.

3. Buclaté ženy rády jedí a to je dobré znamení. Chlap si chce čas od času pochutnat na pořádném fláku masa, a ne dokola jíst králičí stravu!

4. Pořádná prsa, nebo přistávací dráha pro dopravní letadla? Pokud nemáte zbytečných 70 tisíc na umělá ňadra a nechcete být absolutně plochá, musíte přibrat. Muži mají raději prsa než vypracované břicho.

5. Buclaté ženy jsou tolerantnější k mužskému panděru. Další důvod, proč jsou u pánů oblíbenější.

6. Věstonická venuše je známá soška, která je považována za symbol plodnosti. Velké boky a velká ňadra, o hubených slečinkách ani památky. Buclaté ženy byly oblíbené již před 29–25 tisíci lety.