Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

6 důvodů, proč byste si okamžitě měli zrušit Facebook!

Zdroj: archiv
Kdo nemá Facebook, jako by nežil! Není to náhodou naopak? Kdo nemá Facebook, žije a ten, kdo ho má, je otrokem dnešní doby? Lidé jsou na Facebooku prakticky pořád. Díky chytrým telefonům, notebookům a tabletům nejsme bez této nejpopulárnější sítě ani minutu! Co si budeme nalhávat, jsme online i na záchodě!

Už jste se někdy zamýšleli nad tím, jak by vám bylo, kdyby Facebook neexistoval?

Možná byste měli, protože těchto 6 důvodů sedí určitě i na vás!

1. „Přátelé“

Máte 823 přátel na Facebooku? Zcela jistě je všechny dobře znáte a jste si jistí, že by vám v nouzi do jednoho pomohli!

2. Like

Kdo má u fotky či komentáře více „liků“, je absolutní hvězda, takže to zkoušejte znova a znova! Když nejste oblíbení v reálu, zkuste to alespoň na FB.

3. Diskuze o hovně

I když se v reálném životě stydíte i pozdravit, na Facebooku si servítky neberete. Proč byste také měli, když se na vás nikdo zle nepodívá a vy tak můžete konečně „říct“ svůj názor.

4. Novinky

Informace o tom, kdo s kým randí nebo kdo si koho vzal, máte jako na stříbrném podnose. Takže LIKE!

5. Události

Ve středu se jde na pivo a v sobotu má vaše kamarádka narozeniny. O všechny tyto radovánky byste bez Facebooku přišli, protože si už nikdo s klasickou pozvánkou lámat hlavu nebude.

6. Narozeniny

Možná jste závislí i na počítání vašich přání k narozeninám, ale nevěřte tomu, že vás má někdo z vašich gratulantů zapsaného v diáři. Bez Facebooku by si vzpomněla akorát tak vaše babička.

Související články

Další články