Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

6 důvodů, proč bude Rytmusovi líp s mladou Jasminou než s okoukanou Darou!

Jak vidí Dara nový objev svého ex Rytmuse?
Zdroj: Profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 23 fotografií
Asi bylo pro většinu jejich podporovatelů překvapením, když se ukázalo, že krátce po rozchodu Dary Rolins (45) s Rytmusem (41) se slovenský rapper vcukuletu dal dohromady s moderátorkou SuperStar Jasminou Alagič (28). Proč mu ale nakonec bude v její náručí líp než se Zvonkem štěstí?

1) Dara už je výběhový model

Ruku na srdce: Každý chlap má rád čerstvé maso. Stařené maso vyhledávají jenom hipsteři. V kurzu nejsou vyloženě pubertální holky, lepší jsou ty, které už v životě něco zažily, ale ještě nemusí měsíčně utrácet padesát tisíc za krémy na skrytí vrásek. Dara je sice udržovaná, vypadá fajn, ale otázka je, kolik toho zvládnou filtry v aplikacích a nakolik jde o realitu. Jasmina je prostě zatím čerstvé masíčko!

2) Nebude z něj dělat reklamní poutač

Třeba se v soukromí fakt měli hodně rádi, ale navenek to vypadalo, jako by spolu byli jen kvůli kšeftu. Dara s Rytmusem udělali i tu donebevolající blbost, když kvůli reklamě na žvejky nechali rozhlásit, že se rozcházejí. Prostě přeháňka a trapárna, kterou by moc normálních lidí asi neudělalo. Jasminu ještě prokouknutou nemáme, ale dá se odhadovat, že si sice slávou Rytmuse asi nějak pomůže, ale že ho třeba k tomu bude mít i ráda a vztah bude důležitější než všechny peníze světa.

3) Jasmina ještě nikoho nezabila

Dara Rolins má hodně fanoušků, ale od doby, co se řešila autonehoda, při níž svým autem zabila člověka, o část z nich přišla. Jasmina nemá děti, takže se asi při řízení věnuje fakt vozovce před sebou místo krmení a napájení mláďat. Pokud se snad proboha za volantem nemaluje jako řada příslušnic skotu domácího!

4) U lidí bude za kinga

Spoustě chlapů to zvýší sebevědomí, když může mít po boku takovou o dost mladší kočku. Zvlášť když je zrovna díky SuperStar momentálně v kurzu. A ani zpěvák, který si nejlevnější kecky kupuje za tři sta tisíc eur, není výjimkou. Navíc fanouškům lichotí, když je jejich idol za takového alfasamčího geroje, co sbalí i o hodně mladší.

5) Nová láska z něj udělá hitmakera

S Darou už byl pekelně dlouho, největší okouzlení už dávno vyprchalo (pokud tam vůbec bylo). A umělec potřebuje emoce jako impulzy k tvorbě. Nepatříme sice zrovna k fanouškům jeho tvorby, ale je fakt, že jestli je Rytmus čerstvě zabouchnutý, v jeho hudbě se to může hodně výrazně projevit!

6) Může se stát fotříkem

Pokud má otcovské sklony, Jasmina je na nejlepší cestě stát se jeho živým inkubátorem. Dara už jedno dítě z předchozího vztahu měla a v jejím věku by další stejně už bylo dost velké riziko. Na druhou stranu je otázka, jestli už je Rytmus natolik vyspělý, aby sám mohl někoho vychovávat…

Související články

Další články