Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

6 důležitých věcí, které jste potřebovali vědět o vagině

Tohle všechno musíte vědět!

Klitoris má 8 000 nervových zakončení

A to není zrovna málo, když to porovnáme s žaludem penisu – ten jich má jen 3 500. Jak nespravedlivé.

Žraločí játra a lidská vagina mají něco společného

Oba orgány produkují organickou sloučeninu – tzv. skvalen. Jedná se o přírodní lubrikant, který žena vylučuje při sexuálním vzrušení. Skvalen v játrech žraloka posiluje jeho imunitní systém.

Vagina se umí roztáhnout o 200 %

Neexistuje žádná standardní velikost pochvy, ale v průměru je 7,6 cm široká a 8,9 cm dlouhá. A kvůli porodu dítěte se dokáže zvětšit až o 200 %.

Můžete ji posilovat

V roce 1948 muž jménem Arnold Kegel navždy změnil životy mnoha žen, když vymyslel, jak se dá cvičit dno pánevní. To má usnadnit ženě porod, zabránit infekcím močových cest a prožít intenzivnější orgasmus. Nemluvě o tom, že když žena umí ovládat vaginální svaly, požitek z toho má i její sexuální partner. Cviky spočívají v zatínání svalstva, podobně jako při zadržování proudu moči při močení.

Mýdlem ne!

Vagina je plná bakterií. Máme na mysli ty „hodné“ bakterie, které pomáhají udržovat kyselé pH. Používáním nejrůznějších mýdel narušujete přirozené prostředí a koledujete si o infekce.

Poprvé o vagině promluvil Disney

O ženském pohlavním orgánu se poprvé mluvilo ve filmu z roku 1946, který produkoval Walt Disney. Dílko se jmenovalo The Story of Menstruation a vyvolalo kontroverzní reakce.

Související články

Další články