Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

6 děsivých fotografií, které vám nedají spát! Zachytily totiž skutečnosti, které jsme nikdy neměli spatřit!

Vítejte uprostřed své vlastní noční můry!
Co se stane, když fotograf zachytí něco, co mělo zůstat lidskému oku napořád skryto?

Fotografie patří k jednomu z nejzásadnějších vynálezů, které člověk kdy stvořil. Dokáže nám uchovat okamžik, podobu, situaci i náladu…

Někdy však zachytí něco, co jsme možná ani vidět nechtěli.

Anebo neměli.

Vydali jsme se po stopách fotografií, které zamotaly hlavu vědcům i záhadologům, a přesto zůstávají s velkým otazníkem.

1. Šestinásobná vražda na statku Hinterkaifeck v německém Bavorskuroce z roku 1922. I přes vyslechnutí více než sta osob se nikdy nepodařilo najít vraha, přijít na motivy vraždy. Případ dodnes zůstává nejasný a nevyřešený. Fotografie však mluví stále hlasitěji…

2. Slavný obraz Madonny z 15. století, který vzbuzuje vášně díky objektu nad ramenem této ženy. Při bližším zkoumání totiž objekt vypadá jako létající talíř. Na obraze je také vyobrazen muž a pes, kteří tento objekt viditelně pozorují.

3. Tato šílená fotografie zachycuje rodinu Cooperů krátce poté, co se přestěhovali do nového domu v Texasu. Ve chvíli, kdy byla fotka pořizována, totiž spadlo ze střechy domu mrtvé tělo neznámého člověka. Účastníci této děsivé události tvrdí, že tehdy byli v domě úplně sami.

4. Další fotografie zachytila ducha v kostele Newby. Pochází z roku 1963 a byla předmětem diskuzí, zda je, či není padělaná. Závěr expertů však zněl jasně – o podvrh se s největší pravděpodobností nejedná!

5. Dáma na tomto podivném snímku je přezdívána „babuška“. V roce 1963 se měla stát přímou účastnicí vraždy prezidenta Kennedyho. Je zachycena na všech záznamech týkajících se tohoto atentátu. Sama na fotografiích drží fotoaparát a pořizuje obrazový materiál. Ten pořizuje i přes výstřely, a zatímco ostatní utíkají, ona stále stojí na místě. Nikdy nebyla vyšetřována FBI a její jméno zůstává neznámé. Kdo byla tato žena?

6. Objekt opředený tajemstvím, známý jako Black Knight Satellite (černý rytíř), je údajně starý přibližně 13 tisíc let. Měl by také podle odborníků vysílat určitý druh signálu. Ačkoliv tento podivný objekt krouží kolem země, nemají o něm vesmírné agentury dodnes mnoho informací.

Související články

Další články