Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

6 českých "zpěvaček", které si myslí, že jsou Karel Gott v sukni. Jejich skřeky jsou ale spíš biologickou zbraní!

6 českých "zpěvaček", které si myslí, že jsou Karel Gott v sukni. Jejich skřeky jsou ale spíš biologickou zbraní!
Zdroj: profimedia.cz/Alibi
+ Další 2 fotografie
Někdy je to až s podivem, kdo všechno si troufne vzít mikrofon a začne do něj rádoby zpívat. Jenže výsledek je leckdy spíše na lexaurin a my se proto ptáme. Kde následující ženy vzaly odvahu se považovat za zpěvačky?

Dnes je čím dál víc moderní fušovat do řemesla nadaným a talentovaným lidem. Bohužel se to objevuje i v českém šoubyznysu a opravdu je až s podivem, s jakým sebevědomím se moderátorky či modelky prezentují jako zpěvačky. Jenže to, že jim doma někdo řekne, jak krásně zpívají, neznamená, že je to pravda a měly by se opravdu cpát na pódium.

My vám přinášíme 5 krásek, které nemají soudnost a stále si o sobě myslí, že jsou snad Karel Gott v ženském podání. Před nimi radši utíkejte, než ze sebe stačí vyvodit nějaké ty "tóny".

1. Jitka Boho (23)

Česká Miss je jasným prototypem, že by se modelky neměly míchat do řemesla, na které nemají. Sice nezpívá falešně, ale rozhodně to na Českého Slavíka není. Modelka si jde ale stále za svým cílem a myslí si, že nakonec se mezi uznávané zpěvačky dostane. Jenže na to jí zkušenosti z módního mola opravdu nestačí.

2. Gábina Partyšová (37)

Kde jsou ty časy, kdy se moderátorka za pomocí svého exmanžela Josefa Kokty snažila vyšplhat až na Olymp českého pěveckého nebe. Jenže její dvojče Rebeka, za které se vydávala, bylo jen pro smích, tak se na chvíli stáhla. Doteď má bohužel tendence na akcích, kde moderuje, zazpívat nějakou tu písničku od podlahy. Ale vlažný potlesk je jasným jevem, že o to nikdo nemá zájem.

3. Ivana Christová (45)

První československá Miss si postupem času (a hlavně kil) uvědomila, že tělem už se živit nemůže, a tak se rozhodla, že se stane zpěvačkou. A to dokonce operní. Jenže i přesto, že hlasivky nemá špatné, tak to v jejím podáním bylo jak parodie. Naštěstí si Ivana uvědomuje, že to asi taky nebyla šťastná cesta, takže si otevřela kosmetické salóny.

4. Agáta Prachařová (30)

Modelka je takový Ferda mravenec - práce všeho druhu. Do všeho se pouští po hlavě, ale většinou nic nemá valné výsledky. To samé bylo i s jejím zpěvem. Ke třicátinám si nadělila svůj první (a snad i poslední) videoklip, který se moc neuchytil a byl spíš terčem posměchu a parodií. Ale možná tohle Aguš chtěla. Aspoň na chvíli byla zase středem pozornosti.

5. Eliška Bučková (26)

Stejně jako Jitka Boho byla Eliška nějakým záhadným způsobem osvícena a usmyslela si, že jejím posláním na tomhle světě je obdařovat lidi zpěvem. Jenže z toho divného snu se bohužel neprobudila a stále si myslí, že je to realita. Promiň, Eliško, musíme ti otevřít oči, fakt se radši odhaluj a tu pusu nech zavřenou.

6. Ivana Gottová (39)

Naši šestici nemůže završit nikdo jiný než manželka Karla Gotta. Ivanka si myslela, že může jít ve šlépějích svého osudového muže. Natočila videoklip, hrála v muzikálu, ale naštěstí to nemělo dlouhého trvání. Hlasové dispozice ani pilným tréninkem nemůžete získat, tak se zas naštěstí stáhla a je ženou v domácnosti, která se stará o nemocného manžela. To jí jde opravdu na jedničku.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články