Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

6 celebrit, které nemají základní hygienické návyky!

Některé celebrity smrdí, kudy chodí.
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie

Každý člověk by měl mít zavedené alespoň základní hygienické návyky ve formě nejlépe každodenního mytí a používání deodorantu, aby neobtěžoval své okolí. Bohužel některé celebrity nemají čistotu moc v lásce. To se pak projevuje nechutnými výrazy fanynek nad zkaženým dechem nebo páchnoucím podpažím idola.

Člověk by si myslel, že celebrity budou mít vysoké standardy, co se týče hygieny. Za peníze si holt smysl pro pořádek a hygienu nekoupíte.

Hygienické nešvary se objevují u herců i u zpěváků. Pojďme se tedy podívat, kdo je vyhlášené čuně:

1. Brad Pitt (50)

Jeden z nejatraktiv­nějších herců je údajně tím, kdo se moc nemyje. Brad Pitt je nejspíš tak zaneprázdněný šesti dětmi, že není schopen si dopřát každodenní sprchu. Podle jeho bývalého kolegy Eli Rotha Brad používá místo sprchy dětské ubrousky. Dámy, pořád vám připadá sexy?

2. Beyoncé (32)

O zpěvačce koluje fáma, že má zkažený dech. Beyoncé má moc ráda česnek a často si ho dopřává. Její kolegové potvrzují, že její dech je opravdu tristní. Zdá se, že rapper Nas dokonce odmítal zpěvačku právě kvůli zkaženému dechu.

3. Jessica Simpson (33)

Jessica prý podle její mluvčí nemá moc ráda čištění zubů. Jessica Simpson otevřeně přiznala, že nesnáší, když jí zuby po čištění kloužou. Zpěvačka prý upřednostňuje otírání si zubů do hadříků. No, nemáme slov.

4. Robert Pattinson (28)

Dost lidí už ví, že Pattinson je pěkné čuně, ale není na škodu si to zopakovat. Robert tvrdí, že nevidí smysl v umývání vlasů. Takže očistu praktikuje nejspíš, až když mu z kštice kape olej.

5. Cameron Diaz (41)

O herečce a jejích hygienických návycích jsme už psali. Cameron se dost často objevuje se zpocenými koláči a chlubí se, že nepoužívá deodorant. V jednom rozhovoru také přiznala, že přípravek proti pocení nepoužila dvacet let!

6. Megan Fox (28)

Krásná herečka má zas jiný zlozvyk. Občas po sobě nespláchne toaletu. Obzvláště v domě jejího přítele. Sama Megan říká, že nemá potřebu pokaždé splachovat. Kromě toho vůbec pohrdá uklízením a udržuje svůj dům v pěkném nepořádku.

Související články

Další články