Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

6 celebrit, které mají potíž s rodičovstvím: Angelina Jolie má radši adoptované děti než ty vlastní

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
rodiče
Rodiče by měli být ti, kteří se snaží své děti povzbudit, být jim oporou a vést po správné cestě. Pak jsou tu ale tací, kteří své potomky naopak shazují, vyčítají jim chyby, které mají, a dobírají si je například kvůli vzhledu nebo povaze. Třeba Angelina Jolie (44) soucítí víc se svými adoptovanými dětmi než s těmi vlastními. A jsou i další celebrity, které se ke svým dětem nechovají tak, jak by se rodiče chovat měli...

Když dítě něco pokazí nebo se mu nedaří, rodiče by měli být ti, kteří ho podrží a pomohou mu. Na matku nebo otce by se potomek měl spolehnout, důvěřovat jim. Ale ne vždy to tak je. Taková je například Angelina Jolie, která má šest dětí s Bradem Pittem, z toho tři jsou adoptovaní. Prvorozená Shiloh Pitt musí zažívat peklo.

Adoptované nebo vlastní?

Shiloh je prvorozená dcera Angeliny a Brada a narodila se do rodiny slavných a bohatých. Angelina, zdá se, upřednostňuje své adoptované děti před svými vlastními. Pro časopis Elle v roce 2007 řekla, že víc soucítí s Maddoxem a Zaharou. Ti jsou podle ní větší osobnosti, protože si něco prožili, než je adoptovala.

"Shiloh se narodila s privilegii, cítím k ní menší náklonnost než k těm adoptovaným," uvedla pro Elle. Jolie byla za své výroky zkritizována a říkalo se, že nemá žádné mateřské city ke své vlastní krvi. Ví však, že i když jsou ostatní více zranitelní, nesmí ignorovat potřeby svých vlastních dětí.

Ale není jediná, která se ke svým dětem zachovala nesprávně...

Související články

Další články