Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

6 celebrit, které jsou úspěšné i přes svou vadu řeči: Tihle koktají, zadrhávají, šišlají a huhňají!

+ Další 3 fotografie

Pokud koktáte, zadrháváte, ráčkujete nebo šišláte, tohle vás potěší. Nejste sami. I naši slavní mají vady řeči.

Ben Cristovao (25)

I přesto, že se jedná o hudebníka a tanečníka, má Ben problém s tempem. Mluví rychle a často mu není rozumět. Kvůli tomu a hlavně kvůli roli v Ordinaci v růžové zahradě už navštěvoval i logopeda. Moc to nepomohlo, ale snaha se cení.

Sámer Issa (27)

Další uspěchánek, kterému nikdo nerozumí. Ani co se řeči týče. Sámer se ale naštěstí nevrhá na moderování ani herectví, takže jeho rychlé šišlání nikomu moc nevadí.

Hana Mašlíková (31)

Hanka poslední dobou trochu moderuje. I přestože její výslovnost vážně není nic extra. Ale u Háni se stejně na její mluvu nikdo nesoustředí.

Kamila Nývltová (24)

Zpěvačka má problémy se sykavkami a hláskami š a č. I tak ale vesele hraje v divadlech a rozhodně netrpí žádnými mindráky.

Zdeněk Troška (60)

I Zdenda má problém s hláskami ž a č. V posteli mu prý často nebývá rozumět, tvrdí Jan Bendig. Ten zase koktá a huhňá a nezvládá sykavky. Za šera by z nich byl docela hezký pár.

Dušan Chrástek (32)

Přední český stylista si lehce šlape na jazyk a nám se to na něm asi líbí. Nemá problém dávat rozhovory v rádiu a v televizi. Bodejť, na komplexy je život příliš krátký.

Mohlo by vás zajímat

Další články