1. Pejsek

Nastavte si partnerku, jako byste se chtěli vrhnout na polohu psa, ale místo penisu použijte svůj jazyk. Pozor, náročnost je zde o něco vyšší, neboť za prvé nemůžete perspektivně využít svůj nos a za druhé nezapomeňte, že vy jste sice vzadu, ale klitoris je vepředu. Spíše se tedy jedná o takovou předehru předehry, takže poctivě a s citem, ale není třeba tam strávit mládí, aby se partnerka nezačala nudit.

2. Jednu nohu nahoru

To, jestli má žena nohy u sebe, nebo od sebe, je zásadní rozdíl a my doufáme, že si ho všichni plně uvědomují. Ze startu jí přizvedněte pouze jednu nohu, abyste to neodpálil moc brzy. Sama partnerka si pak polohu upraví, až ji chytne křeč do zvednutého stehna, nebo vás bude chtít posunout trochu hlouběji.

3. Na pokraji sil

Posuňte si partnerku až na pokraj nábytku, na kterém se právě nacházíte a pokorně zaklekněte. Ano, nejen dámy by měly pravidelně klekat k modlitbám. Tady se můžete rozvášnit, jak je jen libo. Zapojte jazyk, nos a všechny mimické svaly, které je potřeba. Až dokud vám stehny nezlomí vaz nebo nezařve, že už nemůže.

4. A všechny nohy nahoru

Dejte si partnerčiny nohy na jedno rameno. Zúžíte si tedy o něco prostor pro svoji tvorbu, ale to není nic proti ničemu. Naopak podíváte se dál, než když má nohy dole. Záleží na tom, na jak daleký výlet to v danou chvíli vidíte.

5. Dřep

Buďte gentleman, nechte ji si sednout na váš obličej a ukažte, že pro tak hluboký dřep má správnou motivaci. Pokud si přijdete zbaven své dominance, tak je tomu právě naopak. Všechny trumfy držíte v rukou a můžete si dělat, co jen chcete. Pokud se začnete dusit, ale partnerka stále křičí, ať nepřestáváte, vždycky ji můžete prostě shodit dolů.