Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

59 lidí zemřelo! Stephen Paddock je největším masovým vrahem v dějinách USA. Jeho otec byl nebezpečným kriminálníkem

Benjamin Paddock a jeho syn Stephen.
Zdroj: Twitter
+ Dalších 9 fotografií
Stephen Paddock v Las Vegas zavraždil 59 lidí. Střílel do davu lidí, kteří přišli na hudební festival. Jakou roli v celém případu hraje jeho otec Benjamin?

Stephen Paddock (†64) v Las Vegas usmrtil 59 lidí. Děsivé číslo možná ještě vzroste, další lidé jsou v kritickém stavu a v nemocnicích bojují o své životy.

K brutálnímu činu chybí zatím jasný motiv. Vše ukazuje, že Paddock byl psychopatem, který si z oken hotelového pokoje šel zastřílet na lidi. Do hotelu si přinesl několik pušek a automatických zbraní. Na masakr se pečlivě nachystal. Objevila se dokonce informace, že jeho partnerka před masakrem chodila davem bavících se lidí a sdělovala jim, že za pár minut všichni zemřou.

Stephen Paddock měl čistý trestní rejstřík. Dopustil se jen několika přestupků při řízení. Jeho otec byl podle zjištění Daily Mail nebezpečným kriminálníkem. Benjamin Paddock se 10 let skrýval před spravedlností. Patřil mezi 10 nejhledanějších zločinců Spojených států. Byl nebezpečným bankovním lupičem, který utekl z vězení.

Je možné, že by otec svého syna ovlivnil a Stephen se rozhodl, že také udělá nějaký velký zločin, který ho proslaví? Jsou to zatím jen spekulace. Policisté zjišťují, co byl Stephen Paddock vlastně zač. Napojení na žádnou teroristickou organizaci se zatím neprokázalo.

Související články

Další články