Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

50x a stále poprvé: Drew Barrymore celý život bojovala s nadváhou, dnes má svá kila ráda

Zdroj: Columbia Pictures
+ Dalších 5 fotografií
nadváha
Snímek 50x a stále poprvé je evergreen. Herečka Drew Barrymore (45), která se proslavila už jako dítě ve filmu E.T. - Mimozemšťan a v romantické komedii hrála hlavní roli, se nikdy netajila tím, že si jako dětská hvězda prošla mnoha traumaty. Drew se za svůj život snažila mnohokrát zhubnout a několikrát se jí to podařilo. Svou vysněnou váhu si ale nikdy nedokázala dlouho udržet.

Sympatická Drew Barrymore měla vždy pár kilo navíc a nikdy se nepyšnila mírami modelek, i když o to asi nejednou stála. Před pár lety se americkým médiím přiznala, že se svým vzhledem dlouho trápila.

Touha po štíhlosti

"Dlouho jsem se trápila tím, že nevypadám určitým způsobem a i teď mě to občas přepadne. Když někdo řekne, 'pojďte dneska na pláž', moje první myšlenka je: proboha, co si vezmu na sebe? Nemám tělo na bikiny a upřímně, nemám už ani tělo na plavky vcelku," prozradila herečka, která si mimo jiné zahrála v komedii Charlieho Andílci.

Zatímco na přelomu devadesátých let a nového tisíciletí se herečka trápila hlady, aby kvůli filmovým rolím vypadala skvěle, po letech ji honba za štíhlou postavou přestala bavit a uznala, že nedostatky na těle mohou být kolikrát přínosem. Podle ní z nás právě nedokonalosti dělají lepší a laskavější lidi.

Fuj, posilovna!

V roce 2012, kdy porodila dceru Olive, usoudila, že hubená postava není to, na co se chce po zbytek života soustředit. V těhotenství přibrala 18 kilogramů. Jedla pouze zmrzlinu a cheeseburgery. Zeleninu, kterou měla předtím tak ráda, nemohla v požehnaném stavu ani cítit, a tak jedla jen to, na co měla chuť.

"Mým novým heslem je: Nemožná očekávání jsou nemožná. Podívejte, s mým štěstím se budu trápit hladovkou, dřít v posilovně a další den mě srazí autobus. A proč bych tím měla ztrácet čas? Jsem poslední osoba, které byste se měli ptát na tipy na cvičení. Nemám je. Nezajímá mě to," prozradila tehdy médiím herečka, která nehodlala svůj čas trávit v posilovně.

Vyváženost

Dnes se snaží herečka především naslouchat svému tělu a dát mu to nejlepší. Na sociální síti propaguje klasické recepty ve zdravější variantě a také občas přidá fotku z lekce pilates či jógy. Drew se zkrátka definitivně smířila se svou postavou a tělem a přiznává, že kuchyň je pro ni dnes už srdcem domova.

Související články

Další články