Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

50 odstínů temnoty se blíží: Co má hlavní představitel Jamie Dornan společného s panem Greyem?

Co se asi tomuhle krasavci na ženách líbí?
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
Čekání na pokračování slavné erotické ságy je téměř u konce. Již v únoru se můžeme těšit na 50 odstínů temnoty. Hlavní hrdina a představitel Christiana Greye Jamie Dornan odhalil, co se mu nejvíce líbí na ženách a jestli se mu líbí stejné praktiky jako panu Greyovi. Jeho odpověď vás možná překvapí! Pořídil by si červenou hernu?

„Hernu bych si nikdy ani za milion let nepořídil!“ Svěřil se Dornan v rozhovoru pro časopis Cosmopolitan. „Dělal jsem nějaký průzkum kvůli své roli a tyhle praktiky rozhodně nejsou nic pro mě. Navíc mám děti, takže by to bylo trochu komplikované.“ Tato odpověď nás sice trochu mrzí, ale hlavní je, že tuto bizarní zálibu dokáže skvěle zahrát.

A co ho naopak přitahuje, ptáte se? „Líbí se mi ženy, které jsou nohama na zemi. Které jsou se sebou smířené a na nic si nehrají. Hodně také ocením smysl pro humor. Rád se směji a rozesmávám své okolí. S mojí ženou se hodně nasmějeme. Je opravdu vtipná.“

Pokud se už známého trháku nemůžete dočkat, máte se rozhodně na co těšit. Anna udělá z tvrdohlavého Christiana lepšího muže a on bude poněkud otevřenější. O romantiku tedy nouze nebude. Co se týče erotických scén, přibude sex ve sprše, a to hned několikrát. Hm, nevíme jak vy, ale my se už nemůžeme dočkat mokrého Jamieho.

Související články

Další články