Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

50 odstínů šedi zase udává podivné trendy, ženy se fotí v sado-maso polohách

50 odstínů šedi zanechává ve společnosti podivné stopy.
Zdroj: Profimedia.cz
Braková knížečka o sexu pro paničky z předměstí má za sebou filmové zpracování a budeme si muset zvyknout na to, že tenhle poděs ovlivňuje ve společnosti úplně vše. Dokonce i focení pro radost.

Jak jedna braková knížečka dokázala změnit svět, o tom se jednou budou učit děti ve školách. Spisovatelka E. L. James napsala svůj blogísek o sexuálních představách, který se ihned stal hitem a dokonce teď už i filmovým.

A i když je to vesmírná blbost, už to ovlivňuje dění ve společnosti, a to tak mocně, že na to musíme koukat všude. Samozřejmě i na sociálních sítích.

Ženy se totiž nechávají fotit v sado-maso polohách a do fotoateliérů si nosí pouta a důtky, aby se pak pochlubily se svým jedinečným nápadem na Twitteru nebo na Facebooku.

Pro fotografy je to na druhou stranu důvod k pobavení, ti pak totiž komentují svou práci s ironií sobě vlastní. Nejčastější stížností pak je, že se z jejich umělecké práce stává zaměstnání vhodné akorát tak pro bordely.

Ale zase na druhou stranu je pořád lepší, než fotit mimísky s manži a pejsánky. Či snad těhotné matky s vystrčeným pupkem.

Související články

Další články