Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

50 Cent má doma ženu s tělem bohyně! Tuhle galerii jen tak nerozdýcháte!

Objevili jsme pro vás v Česku neznámou krásku, která si rozhodně vaši
pozornost zaslouží.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Daphne Joy je původem Filipínka, která se v sedmi letech se svými rodiči přestěhovala do Spojených států. Tam je známá především svými fitness tipy, ať už se jedná o cviky na vylepšení postavy nebo rady, jak se správně stravovat. Pracuje také jako modelka, což je s jejím tělem celkem jasná volba, a žije se známým raperem 50 Centem, se kterým má také syna. Toho pár pojmenoval Sire Jackson.

Daphne má na svém Instagramu přes sedm set tisíc lidí, již ji sledují, a není se čemu divit. Přestože není ani zdaleka tolik známá jako například Kim Kardashian, její sbírku selfie by jí mohla klidně profesionální celebrita Kim závidět.

Tělo, na kterém denně pracuje, je takříkajíc pohledem pro bohy. A co je ještě velmi zajímavé, je fakt, že Daphne je údajně velmi příjemná žena, která stojí pevně nohama na zemi. Co je na tom pravdy, asi nezjistíme. Jak se ale říká – na každém šprochu pravdy trochu. Daphne má opravu pověst milé ženy, která často odkazuje na filipínskou kulturu a nejdůležitější jsou pro ni rodinná pohoda a syn Sire.

Ačkoliv je nejznámější jako fitness guru, je také velmi slušnou herečkou, kterou jste mohli vidět například v Pirátech z Karibiku v roli mořské panny.

Zlé jazyky tvrdí, že její image postavená na dokonalém těle je zásluhou především plastických chirurgů. Tak nebo tak, je fajn, že Daphne propaguje trošku jiný trend než vychrtliny.

Pokochejte se v galerii a napište nám, zda jste z ní také paf, nebo vás naopak vůbec nebere.

Související články

Další články