Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

5 zvláštních míst v Česku, kde okamžitě načerpáte pozitivní energii a dobijete si baterky!

Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
Cítíte se unavení a bez života? Možná vám chybí vitaminy, pohyb, nebo jste dlouho nebyli na nějakém hezkém místě...

Říká se, že každé místo má svou energii. Některé nás vysaje, jiné dobije.

Tohle je 5 energicky pozitivních míst, kde se budete cítit zatraceně dobře a odkud budete vždy odcházet radostnější a svěžejší.

Nevěříte? Vyzkoušejte!

1. Vrch Hostýn

Toto místo je se svou mariánskou svatyní nejnavštěvovanějším poutním místem na Moravě. Přibližně dvě staletí před naším letopočtem se dostal do zorného úhlu Keltů, kteří si tu zbudovali rozlehlé hradiště. Ze své kladné síly nic neztratil ani do dnešních dnů. Pokud se zde chvíli zdržíte, místo vás doslova naplní příjemnou energií, až se dostaví pocit tepla a úlevy.

2. Vrchol Řípu

Už jste se někdy zkusili dotknout oběma rukama rotundy na hoře Říp? Nejspíš ucítíte jemné vibrace… Říp byl vždy dominantou pro široké okolí a geologické podmínky v místě od dávných dob zajišťují silné vyzařování z nitra Země do širokého okolí.

3. Panenský Týnec

Prostor nikdy nedokončeného chrámu v Panenském Týnci přitahuje nejrůznější psychotroniky, léčitele, duchovní i umělce. A i méně citliví lidé zde vnímají silnou pozitivní zónu, například tím, že cítí mravenčení v končetinách.

4. Boží kameny u Strakonic

Velké kameny zvané Boží jsou považovány za jedno z nejsilnějších „nabíjecích“ míst v Čechách. Přírodní mystické místo mezi Kraselovem a Tažovicemi často navštěvují lidé hledající duchovní zážitky, které se zde skutečně dostavují, zvláště při první návštěvě. Umožňuje to neustálý proud kosmické energie, přicházející do určitého místa v jednom z kamenů.

5. Svatý Kopeček v Mikulově

Jedním z kopců Pavlovských vrchů a zároveň jedním z výrazných přírodních dominant Mikulova je Svatý kopeček. Tohle zásadní poutní místo vás dobije energií, i kdybyste flámovali měsíc v kuse!

Související články

Další články