Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

5 ztracených celebrit českého šoubyznysu: Kde se po nich slehla zem a proč nejsou vidět?

Zdroj: www.herminapress.cz
+ Další fotografie

Měli před sebou mít velkou kariéru a nakonec na ni nedošlo. Nebo ji dokonce měli, jako v případě Sagvana, ale pak zmizeli z vod českého šoubyznysu a ukazují se jen sporadicky. Co se stalo a proč o nich pořádně není slyšet?

1. Sagvan Tofi (49)

Největší záhada šoubyznysu. Nikdo neví, z čeho Sagvan Tofi žije a čím se živí. Hrát ho nevidíte, zpívat taky ne, ale občas se mihne na nějakém večírku, aby dokázal, že je pořád živ a zdráv. Ti šťastnější ho potkávají v pražské Dlouhé ulici, kde ometá bary. Ale profesionálně? Asi už má kariéru za sebou, pořádnou roli nedostal už léta, nějak se do nich filmařům nehodí. Nebo překvapí řádným comebackem.

2. Zuzana Jandová (26)

Myslíme si, že je to naše nejkrásnější Miss, jakou jsme kdy měli. Jandová byla až nadpozemsky nádherná a říkáme, že byla, protože nikdo neví, jestli je pořád naživu. Zmizela někam do Itálie poté, co na jejího přítele praskly dluhy a exekuce. Co v Itálii Zuzana dělá a jestli ještě dýchá, nikdo neví. Škoda. Její tvář tady docela chybí.

3. Ondřej Ruml (32)

Nevyhrál sice X Factor, ale prorokovala se mu zářná budoucnost, mluvilo se o něm jako o multiinstru­mentalistovi a nadaném zpěvákovi. Což on sice je, ale nedokázal se pořádně prodat a teď není nikde vidět. Abyste Rumla potkali, musíte se pořádně hrabat v kulturních programech. Daleko větší slávu si vydobyl jako kamarád Vojty Dyka a ne jako hudebník.

4. Barbora Seidlová (32)

Televizní herečka na sebe upozornila hlavně v thrilleru Bolero, kde měla konečně nějakou větší roli, i když v podstatě hrála jen zavražděnou studentku, ale hrála ji velice dlouho, během celého filmu. Po něm ale větší úspěch nepřišel, Barbora se mihne hlavně divadlem a občas proběhne nějakým seriálem, přesto je to taková tajemná postava hereckého řemesla, taková paní Columbová. Ví se, že existuje, ale pořádně ji nikdo nikdy neviděl.

5. Kateřina Smejkalová (30)

Když vyhrála v roce 2005 Českou Miss, všichni se mohli zbláznit. Nikomu se nelíbila a říkalo se, že je to velký omyl. Asi to mělo zásadní dopad na její následnou kariéru, protože nejenže si nikdo nepamatuje, jak vypadá, ale ani jak se jmenuje. Pokud se projde po mole, lidé si myslí, že je jednou z mnoha bezejmenných modelek. Smejkalová totiž už hrozně dlouho žije v kanadském Torontu a u nás je vidět minimálně.

Související články

Další články