Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

5 způsobů, jak vrátit milostné hrátky zpět do vaší ložnice. A to bez ohledu na věk!

Milostné hrátky už dávno opustily vaši ložnici? Proč tam vášeň opět
nevrátit?
+ Další fotografie
Nemáte chuť na sex s vaším partnerem nebo nemáte chuť na sex vůbec? Upadáte do toho nudného života, ve kterém se kromě práce a péče o děti nic neděje a nejvíc vzrušujícím zážitkem je pro vás nezastavení na červenou? Tak to s tím chce něco udělat.

Vzpomenete si, kdy se to stalo a vy jste přestala mít chuť, energii a myšlenky na sex? Důležité je si ujasnit, jestli celý váš problém je nespokojenost s vaším partnerem a nebo prostě nechuť na sex s kýmkoli. Pokud nemáte chuť na sex s vaším partnerem, pak bude problém ve vašem vztahu, a ne v samotné vášni. Proto bude dobré přečíst si tento článek.

Jestli je ve vašem vztahu vše v pořádku a vám prostě jen chybí energie a samotné vzrušení, je tohle čtení to pravé pro vás. Někdy už je toho na nás prostě dost a místo toho, abychom se odreagovali právě s partnerem v peřinách, volíme raději procházku nebo spánek. Ne že by urovnat si myšlenky bylo od věci, ale není nad to hodit starosti za hlavu a prostě si jen užít. Tady je pár věcí, které vám navrátí myšlenky na sexuální choutky.

Stanovte si datum

Čím jiným začít než datem vaší proměny. Stanovte si vhodné datum a sami si určete, kdy se opět vrátíte do sedla. Velký den D si označte červeně v diáři a náležitě se na něj připravte. Můžete o něm informovat partnera nebo v lepším případě to na něj vybalte jako žhavé překvápko. Lepší začátek návratu k sexuálnímu životu si ani nemůžete přát.

Uberte plyn

Jde to vždy! Trávit deset hodin v práci, pak letět pro děti, uvařit, uklidit, nakoupit. Skutečně musíte všem těmto činnostem věnovat tolik času? Nenajde se jediný den v týdnu na to, abyste mohla zvolnit a pravidelně se věnovat sama sobě a svým potřebám? Nemusíte být zrovna superbohyně, abyste přišla na to, že najíst se dá občas v restauraci a prádlo počká do zítra. Právě jste ušetřila skvělé dvě hodiny na prvotřídní sex.

Důležitá je motivace

Do fitka taky chodíte každý týden a vynecháte pouze ve výjimečných případech. Se sexem si to nastavte stejně! Nebuďte líní a věnujte se pravidelně jeden druhému. Vzpomeňte si na odměnu, která na vás čeká, a hned se chuť dostaví.

Nebojte se prolomit tabu

Jelikož je váš sex neustále stejný, není divu, že vás na něj přešla chuť. Zamyslete se ale nad tím, co byste všechno chtěla vyzkoušet, a oznamte to u snídaně partnerovi. Jistě ho celý den budou napadat jen samé chlípné myšlenky a večer na vás skočí už mezi dveřmi. Nebojte se o sexu mluvit, protože už to je krokem do peřin.

Nebojte se oblečků a her

Vaším hlavním úkolem je prolomit stereotyp a nudu. Pokud vám k tomu dopomůžou sexy kostýmy sestřičky, kočičky nebo školačky, proč ne. Důležité je se u sexu bavit a rozhodně neupadat do stereotypů. Můžete si pronajmout pokoj v hotelu a sehrát s partnerem pornoscénku. Zkuste se u sexu natočit a pak to používat jako vzrušující materiál při předehře. Zakázané není nic!

Mohlo by vás zajímat

Další články