Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

5 způsobů, jak utajit nevěru tak, aby se na ni nikdy nepřišlo

S nevěrou má zkušenost nemálo lidí.
+ Další fotografie
S nevěrou se ve svém životě setká téměř každý, ať už je jejím přímým účastníkem nebo je sám podváděn. Pokud jste se nevěry sami dopustili nebo se dopouštíte opakovaně, je tenhle článek právě pro vás. Přinášíme vám totiž návod, jak své počínání utajit tak, aby se na něj nikdy nepřišlo.

1. Bacha na telefon

Nikdy, nikdy, nikdy nenechávejte mobilní telefon položený jen tak na stole. I když si myslíte, že vaše drahá polovička nemá o vašich extempore ani tušení, můžete se mýlit. Možná si bude chtít ověřit byť jen drobné podezření a v nestřeženou chvíli vám zkrátka může vlézt do mobilu. Zaheslovat počítač také není od věci.

2. Uklízejte stopy

Lepší být paranoidní, než se na důkazy kolem sebe úplně vykašlat. Vždy, když skončíte divoké hrátky se svým milencem nebo milenkou, osprchujte se. Pokud to z nějakého důvodu není možné na místě činu, zajděte si na cvičení a osprchujte se v šatně.

3. Snažte se

Když budete obhospodařovat svůj objekt zájmu, neměli byste přitom zapomínat i na partnera či partnerku, kterou máte doma. Nezájem o sex může značit to, že si užíváte jinde, tak pozor na to.

4. Nevymlouvejte se příliš často

Mít služební cestu každý víkend je trochu divné, ne? Pokud si už musíte vymýšlet, zkuste být trochu věrohodní. Lepší mít pravidelně „fotbal s kamarády“, než být několik dní v tahu. Pokud budete blízko bydliště, vždycky můžete nastalý průšvih operativně řešit.

5. Chovejte se „jakoby nic“

Pokud váš protějšek řekne, že nevěru neschvaluje, a vy víte, že si občas zarošťačíte, nemějte přehnanou reakci ve smyslu, že nevěra je to nejhorší na světě. Zrovna od vás to moc důvěryhodně působit nemusí.

Mohlo by vás zajímat

Další články