Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

5 způsobů, jak spolehlivě sbalit chlapa přes internet

Hlavně mu nevypisujte minutu po minutě.
Zdroj: archiv
Potkat v dnešní době spřízněnou duši je více než těžké, proto se k lásce chceme dostat všemi možnými prostředky. Seznámit se přes obyčejnou seznamku nebo ještě rychleji přes Tinder není přece vůbec žádná ostuda. Máme pro vás pět způsobů, jak váš internetový úlovek dostat do kolen.

Zapracujte na tom, abyste vašeho pana božského potkala přes internet, a když už se vám to podaří, neměla byste ho nechat utéct. Existuje přece spousta tríčků, kvůli kterým vám neodolá. Napište mu, ať vám popíše svůj život v pěti smajlících, alespoň poznáte, jaký doopravdy je. Zeptejte se ho, co by snídal, obědval a večeřel, kdyby byl poslední den na zemi. Z odpovědi se dá odhadnout, jestli vás na první rande vezme na pizzu nebo na palačinky.

Svěřte se mu s nějakým hlubokým příběhem z dětství a fikaně ho doveďte k tomu, ať vám také prozradí svoje tajemství. Věřte, že vás to sblíží. Napište mu: Doplň větu „Nemůžu se smát, když…“ Tahle hra se dá hrát do nekonečna a třeba se shodnete na více věcech, než byste čekala. Vzneste nenápadný dotaz, co je první věc, na kterou myslí, když se vzbudí. Pokud odpoví, že myslí na vás, máte vyhráno.

Související články

Další články