Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

5 způsobů, jak si morbidně tlustí utírají zadek, protože na něj přes špeky nedosáhnou! Chcete to vůbec vědět?

Je to makačka.
Zdroj: pro
+ Dalších 5 fotografií
Některé věci nám přijdou tak přirozené, že se ani nezamýšlíme nad tím, že pro někoho jiného můžou být problémem. Třeba takoví morbidně obézní lidé mají drasticky omezený pohyb. Kromě toho, že špatně chodí, se přes špeky nikam nedostanou. Jak to vlastně řeší, když si musí dojít na velkou a následně se utřít? Tady jsou jejich tipy!

1. Záchodová štětka

Ano, je to tak. Sice to zní nechutně, ale tady není čas hrát si na hrdiny. „Mám doma velkou zásobu štětek. Už mám vyzkoušené značky, u kterých vím, že mají jemnější štětiny. Po použití je pak omyju,“ říká jeden z tlouštíků na webu Reddit.

2. Mašlovačka na grilovačku

Američani mají takový mopík na grilovaní, který vzdáleně připomíná naši mašlovačku. Normálně ho používají na roztírání barbecue omáčky po žebírkách. Morbidně obézní si s ním ale utírají zadek.

3. Stěr

Tohle je pro silné povahy a rada byla uveřejněna na blogu TLnet.com. „U záchodu mám připraveny kbelíky s vodou. Ty za sebe vyleju a pak třu zadkem tak dlouho o prkýnko, dokud není všechno v pořádku. Prkýnko pak rychle umeju,“ popisuje anonymní uživatel.

4. Bidet

Tlouštíci si nechají doma postavit bidet, nebo prostě po velké potřebě jdou hned do sprchy. Někteří si nechají rovnou na záchod zavést hadici ze zahrady. Vše podle možností jejich bytu nebo domu.

5. Speciální prodloužená paže

Prodloužená paže se prodává přes teleshopping a má sloužit nejen obézním lidem, ale zkrátka všem se sníženou mobilitou. Je to docela praktický vynález. Stačí si jenom namotat toaletní papír, zasunout do hlavičky nástavce a už můžete jet. Fotku najdete v galerii.

Související články

Další články