Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

5 způsobů, jak si dokonale omotat partnera kolem prstu

Každá žena zvládne zkrotit chlapa.
Mít plnohodnotný vztah není věc jednoduchá, zvlášť, když na vás váš partner jako na ženu nechce mnohdy dát a myslí si, že mu budete posluhovat. S námi se ale situace může snadno změnit. Přinášíme vám 5 způsobů, jak si vašeho milého můžete omotat kolem prstu.

1. Dobré jídlo

Pokud chcete o něčem přesvědčit muže, neexistuje lehčí způsob než mu naservírovat plný talíř. Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem, a tak se vám váš milý bude zpracovávat s plným břichem mnohem líp než na lačno. Přichystejte mu jeho oblíbené jídlo a s převýchovou se může začít.

2. Postelová show

Nebojte se stát se tak trochu prodejnou děvkou a splnit svému partnerovi každé jeho erotické přání. Uspořádejte mu překvapení v podobě striptýzu nebo mu dovolte vyzkoušet něco nového. Uvidíte, že po tom, co mu uděláte tento drobný ústupek, který se může nakonec líbit i vám, bude váš muž krotký jako beránek.

3. Pochopení

Dávejte svému muži neustále najevo, že ho chápete, dodáte mu tím potřebné sebevědomí. Přesto s ním budete moci otáčet, jak se vám bude chtít. Nikdy mu nesmíte dát najevo, že s jeho geniálními nápady nesouhlasíte, protože pak se akorát zablokuje a bude po změnách.

4. Správné načasování

I na změny existuje to správné načasování. Všechny změny prostě nejdou dělat hned, a tak si vše dobře promyslete a načasujte. Rozhodně nevychovávejte svého chlapa, když mu zrovna dávají fotbal v televizi nebo když pospíchá na poradu. Vždy se snažte miláčka vychovávat v jeho dobrém naladění.

5. Žádný nátlak

Rozhodně chlapa nestavte do stresové situace, protože žádným nátlakem ničeho nedocílíte. Musíte být pořád za tu hodnou ženušku, která to s ním myslí dobře a ke které si dříve nebo později začne sám chodit pro rady. Takže křik a hádky si nechte pro někoho jiného.

Související články

Další články