Po mnoha letech odžitého vztahu se může stát, že jeden z vás bude na tom druhém závislý. Tomu učiňte přítrž. Odcházejte častěji, než jste odcházela kdysi, a uvidíte, že si váš partner odvykne. Najednou bude vědět, co má bez vás dělat, a nebude žhavit drát pokaždé, když si odskočíte.

Že sex už také není, co býval, vám hraje do karet. Vy už partnera nechcete, takže v sexu pokud možno předstírejte, že jste ještě nudnější, než ve skutečnosti jste. Tedy pokud to ještě jde. Partnera to zajisté taky přestane bavit a už vás nebude otravovat.

Když muž nemá sex, začne se poohlížet jinde, a to vy chcete. Stejně už vás to s ním nebaví a jakmile se začne rozhlížet, vždycky je tu šance, že se zamiluje a frnkne. Pak mu budete moci konečně zamávat a popřát hodně štěstí.

Dělejte všechno, co nesnáší. Noste hnusné oblečení, nechávejte drobky v posteli, přestaňte si mýt hlavu… i nádobí. Nikdo nebude chtít hnusnou holku v hnusném bytě. Váš partner přece touží, aby mu někdo vybudoval pevné zázemí, a ne žít ve smrduté jeskyni.

Dejte mu tajně inzerát na seznamku. Přeci jen vy máte jeho nejhezčí fotografie, tak toho využijte a seznamte vašeho muže s jeho slečnou osudovou. Jeho záliby popište pravdivě. Máte o nich přece přehled a třeba se pár ryb chytne a vy budete mít konečně pokoj.