Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

5 způsobů, jak sbalit kluka, i když jste ošklivá a třicítku už máte za sebou

Nebuďte v depresi. On už se někdo najde…
Zdroj: Profimedia
Už někoho máš? Otázka, která trápí především vaše okolí. Možná i mnohem více než vás samotnou. Uspokojit je a částečně i sebe ale nemusí být zrovna jednoduché. Obzvlášť když vám Bůh nenadělil příliš krásy a třicítku už máte za sebou. Poradíme vám, jak přesto všechno sbalit největšího alfa samce.

1. Záchrana v podobě make-upu

Nalejme si čistého vína. Je vám po třicítce, takže nikdo nebude hádat, že vám je sedmnáct. Šikovně omladit se můžete pomocí trochy (rozuměj hodně) make-upu, který v dnešní době dokáže opravdu zázraky, od vymodelování prsou po změnu rysů v obličeji.

2. Kupte si stahovací prádlo

Vzhledem k tomu, že kromě vašeho obličeje není ani vaše postava modelkovská, nemáte jinou možnost než nosit stahovací prádlo. To z vás modelku také neudělá, ale přiblíží vás to k postavě průměrné, a to vám musí stačit.

3. Buďte sebevědomá

S obličejem a postavou už jste něco jakž takž udělala. Teď je potřeba zapracovat na vašem chování, jelikož na tu rodinnou oslavu přece chcete konečně někoho přivést. Vzhledem k faktu, že už nějak vypadáte, můžete si dovolit vystupovat daleko sebevědoměji než před tím. Rozhodně už nebuďte stydlivka, co sedí v koutě. To muže příliš nerajcuje.

4. Vyberte si nadsamce

Chodila jste do teď se samými ošklivci? Už nemusíte. Na party se zaměřte na největšího hezouna, co tam bude, a zkrátka ho sbalte. On sám bude pravděpodobně v šoku, kdo to na něj zkouší, a tím spíš podlehne na první dobrou. Svatební zvony na sebe jistě nenechají dlouho čekat.

5. Rodiče na rande nepatří

Za předpokladu, že skutečně dojde k nějakému rande, zkuste se vyvarovat tématům jako „nejvíce času trávím s mamkou a taťkou“ nebo „nejlépe se žije s kočkou“. To by mohlo vašeho potenciálního partnera odradit. Není od věci si na stahovací prádlo nasoukat podvazky a nechat lehce vykouknout nožku.

Související články

Další články