Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

5 způsobů, jak přebrat kluka své nejlepší kamarádce

Zvládnete kamarádce přebrat kluka?
Zdroj: Profimedia
Nejlepší kámošky mají většinou hodně společného. Mají stejné zájmy, stejný vkus na oblečení i stejné chutě. A to nejen ohledně jídla. Neříkejte, že jste nikdy neměla choutky si pořádně užít s přítelem své nejlepší kamarádky? S námi se vám to povede. Máme pro vás totiž pět zaručených rad, jak to provést.

V první řadě je potřeba se infiltrovat do domácnosti těch dvou holubiček, na čemž není nic divného. Jste přece její nejlepší kamarádka, tak co byste s nimi nešla na večeři. Nezapomeňte ze sebe udělat sexy micinku. Vaše kámoška v tom nic špatného nespatří. Uvidíte, že ji to ani nenapadne.

Není čas ztrácet čas. Jakmile budete mít příležitost, sedněte si přesně mezi ně. Tak je alespoň pro začátek rozdělíte. Je samozřejmostí, že si na takovou akcičku vezmete sexy spodní prádlo, které ho nenechá klidným. Když si vaše sokyně odskočí na záchod, ukažte mu nožku, ať se mu zdá o podvazcích.

Až se od tlachání dostanete k jídlu, jezte tak smyslně, jak jen umíte. Zvláště pokud jsou vám servírovány pokrmy podlouhlého tvaru, byl by hřích toho nevyužít, ale opatrně! Laciné triky už by vám kamarádka mohla prokouknout.

Alkohol by měl být váš nejlepší společník. Tak ho do ní lejte zplna hrdla. U něho však proud zmírněte. Chcete, aby odpadla ona, ne on. Jeho musíte dostat jen do nálady, protože víte, že pak už bude snadno zmanipulovatelný.

Za předpokladu, že vám fígle na večeři nezabraly, zkuste je zkrátka nejdříve rozeštvat. Způsobů je mnoho. Pište jí zamilované smsky z cizího telefonu. Při troše štěstí si je přečte on. Posílat květiny na jejich adresu jí můžete denně, nebo že by jí nalezl v kabelce šperk, co jí tedy rozhodně nedaroval?

Související články

Další články