Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

5 způsobů, jak mít krásné a zdravé vlasy

Vlasy, polovina krásy.
Zdroj: Valera

Valera je tradiční švýcarskou značkou vlasové techniky, která umí vytvořit dokonalý účes, vlasy chrání a má vždy něco navíc. Jestli něco Švýcaři skutečně umí, tak je to kvalita, preciznost a spolehlivost. S Valerou získáváte jistotu, že produkt, který kupujete, odpovídá kvalitě opravdu špičkového výrobce, kterou podporuje záruka 3 roky pro vysoušeče Valera.

1. Lehkost fénu

Valera fény překvapí svou lehkostí, opravdu extra tichým chodem a patentní vychytávkou. Dosušit dlouhé husté vlasy nebývá vždy úplně snadné a vyžaduje to jistou námahu. Přehazujete při vysoušení vlasů fén z jedné ruky do druhé? U Valery se vám nic takového nestane. Fény jsou speciálně odlehčené, aby nenamáhaly vaše ruce. Pryč jsou chvíle, kdy jste utíkala s fénem k sousedce, schovávala se v koutě koupelny, aby hluk vysoušení ráno nevzbudil děti nebo manžela. Produkty vlasové techniky „Valera mají až o 50% tichý chod“, než běžné vysoušeče vlasů. V nabídce jsou také patentní a unikátní řešení, která použití produktů Valera zjednoduší. Jedním takovým je patent Rotocord. Věc, se kterou se vám nepovede zamotat přívodní kabel a která zajistí vysoký komfort během vysoušení. Už žádné uzly a lámání přívodní šňůry vysoušeče!

2. Ochrana vlasů

Produkty vlasové techniky značky Valera umějí vlasy chránit. Vlasy barvené a vlasy po trvalé reagují zvláště citlivě na vysoké teploty. Vlasy se mohou přesušit, a tím ztrácejí lesk a barvu. Speciální technologie Colour Care, kterou Valera využívá, barvené vlasy chrání a nepoškozuje. Vysoušeče Valera s ionizací generují miliony čisticích, negativně nabitých ionů. Tato technologie perfektně hydratuje a regeneruje vaše vlasy. Má schopnost zvláčňovat, umožňuje bezproblémové česání a dokonalou údržbu. Zabrání nechtěnému statickému efektu, zvětší objem vlasů a dodá lesk. Valera nezapomíná ani na turmalín. To je minerál s unikátními elektrickými vlastnostmi. Vysoušeče Valera s touto technologií mají vnitřní plochu pokrytou turmalínovým minerálem. Tato plocha, pokud je vystavena vysoké teplotě, vytváří ionty přirozeným způsobem. Tím napomáhá k odstranění statického efektu vlasů a vlasy rovnoměrně chrání.

3. Vysoušeč vlasů Swiss Nano 6200 Light Ionic Rotocord

Tento mimořádně výkonný vysoušeč vlasů je extra lehký a jeho výborný výkon doplňuje několik speciálních funkcí. Jednou je ionizace, která vlasy pečlivě chrání. Systém rotocord zase zabraňuje nepříjemnému splétání šňůry. Profesionalitu vysoušeče zdůrazní efekt Touch me. Jedná se o dvě ultra tenké vrstvy koncovky fénu, která vždy zůstane studená i během vysoušení. Zajistí tak lepší styling a příjemné a bezpečné použití. Koncovka se nikdy nerozpálí. Můžete se jí dotknout a otáčet s ní v průběhu vysoušení. Komfort a bezpečnost, nejen to nabízejí fény Valera.

4. Žehlička na vlasy Swiss´X Brush and Shine

Vysoce výkonná žehlička, která zajistí profesionální úpravu vašeho účesu ve třech špičkových úrovních. Nejprve vlasy napne a s důkladnou jemností je rychleji narovná. Kartáčové štětiny žehličky o vaše vlasy pečují a zajišťují jim lesk. Keramický povrch s tourmalínem zase umí zdravé a dokonalé žehlení. Pohyblivé destičky umožní rovnoměrný kontakt se všemi vlasy.

5. Antibakteriální stříbro

Jste detailista? Vlasovou techniku nepůjčujete stejně jako svůj hřeben nebo zubní kartáček? Valeru můžete. Systém NanoSilver využívá antibakteriální vlastnosti stříbra v podobě NanoSilver prášku, který pokrývá plastový povrch vysoušeče. V případě, že vysoušeč používá více osob, je antibakteriální a má samočisticí schopnost. www.valeracz.cz

Související články

Další články