Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

5 způsobů, jak balily chlapa naše babičky… a pořád to funguje

Nechejte si poradit od babičky.
Zdroj: archiv
Dnešní doba je nepochybně zrychlená. Přes sociální sítě se můžete seznámit raz dva. Aplikace Tinder vám zase umožní snadný přístup k sexu. Jak to ale dělaly naše babičky, když chtěly okouzlit někoho, o koho opravdu stály? Jejich způsoby se oproti těm našim značně lišily. I přesto bychom je s klidem mohly využívat i dnes.

1. Láska prochází žaludkem

Není vždycky důležité mít poslední iPhone a dokonalý účes. Naše babičky ho také určitě neměly, a přesto se jim podařilo ulovit svého pana dokonalého a dokonce se s ním nerozvést. V mnohém byly daleko chytřejší, než jsme teď my. V první řadě se držely hesla „Láska prochází žaludkem“. Nikdy totiž nezapomněly svému samečkovi navařit. Když ho chtěly sbalit, zkrátka ho pozvaly domů na svíčkovou se šesti.

2. Méně je někdy více

Bylo by bláhové si myslet, že se kvůli svému objektu zájmu nečančaly. Jen to zkrátka vypadlo trochu jinak než dnes. Místo minisukní si na sebe braly dlouhé šaty a s výstřihem to také nepřeháněly. Jemně rozhalenou blůzkou a delším oděvem dávaly zkrátka prostor mužské fantazii.

3. Alkoholu jen na dno

Uměly se chovat jako ženy. Alkoholu na tancovačkách vypily pomálu. Vždycky jen tak, aby věděly, co dělají. Pohled na opilou dívku není nic moc, a tak se snažily ho okolí neposkytnout. Naprosto ale chápeme, že to v dnešní době není nic jednoduchého.

4. Buďte dívka v nesnázích

Muži musíte už od pradávna dávat najevo, že je samcem. V tom naše babičky chodit uměly a nechávaly je být gentlemany. Vezměte si z nich příklad a nechejte si otevřít dveře, zaplatit večeři nebo pozvat na fajn dovolenou. A neuškodí čas od času předstírat, že jste v nesnázích. On vám přece pomůže rád.

5. Nechejte ho čekat

Co platí stoprocentně, je oddalování sexu. Rozhodně mu nedávejte hned, ale nechejte ho čekat. Vaše babička se svým nastávajícím taky hned neskákala do postele. Uvidíte, že se časem dostanete do stádia, kdy on bude o sex doslova škemrat. Za ten pocit to stojí.

Související články

Další články