Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

5 znamení, že se mu líbíte: Prozradí ho jeho řeč těla

Zdroj: pixabay
vztahy
Někteří muži si o sobě myslí, že jsou tajemní jako hrad v Karpatech a umí svoje city a emoce dokonale skrývat. To se však naprosto mýlí! Nemusí mluvit, abyste věděla, co se skrývá pod pokličkou. Prozradí ho totiž jeho řeč těla, kterou prostě nejde ošálit.

Řeč těla odhalí více, než si myslíte. Ani ti nejzdatnější, kteří si myslí, že vás mohou ošálit, to neukryjí. Pokud tedy chcete vědět, zda se mu líbíte nebo jestli k vám něco cítí, zaměřte se na jeho řeč těla. Jeho postoj, jak používá ruce… to vše je mnohem důležitější než to, jaká používá slova.

Jak se tedy ve vašem vyvoleném orientovat? Zaměřte se na tyto aspekty, detaily ho zaručeně prozradí.

1. OČI
Když se na vás dívá, rozšíří se mu zorničky. No ano, jste pro něj něco jako droga. I když uznáváme, že se dá dost těžko nenápadně zjistit, zda má někdo rozšířené zornice.

2. LETMÉ DOTEKY Rád se vás dotýká. Letmo se dotkne vašeho ramene a občas vám bezděčně zlehka položí ruku na koleno. Všímejte si drobných detailů, co dělá s rukama.

3. VAŠE ÚSTA Při pohledu na vás přechází od očí ke rtům a zase zpět k očím. Je to velmi jednoduché a opravdu vědecky ověřené. Zkrátka se touží s vámi líbat.

4. TELEFON Vypne si telefon a nebo ho alespoň dá stranou. Chce se vám věnovat a nechce ztratit ani vteřinu z toho, jak se cítíte a co říkáte.

5. NERVOZITA Znervózňujete ho. Hovoří rychle a potí se mu ruce. Je vidět, že je ve vaší přítomnosti trochu nesvůj. Berte to tak, že je to roztomilé, když je z vás chlap mimo.

Související články

Další články