Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

5 žhavých postelových tipů pro osamělou Bílou: Předvybrali jsme jí nový hadr na holi, teď je to na ní!

Tak kteří dva (tři?) to nakonec budou a který z nich bude ten oficiální?
To ví snad jen déšť a vítr kolem nás a Lucie Bílá, toho času bez
oficiálního otloukánka.
Lucie Bílá pátrá po nezadaném, nepříliš bohatém, submisivním bodači, který dobře snáší rozchody. Tedy, jasně, že už dva má natajno, ale teď jde o toho oficiálního, kterého bude živit. Který z těchto pěti jasných favoritů to bude?

Redakční kritéria byla jasná: Věk do čtyřiceti, nižší střední třída až absolutní bída, heterosexuál, zvyklý na kopačky, druhá až třetí liga šoubyznysu a musí být naivní. A výsledná pětice byla na světě. Zbytek už je na zpěvačce, která nám dluží velký dík a společné foto s redakcí. Anebo radši ne.

Nápadník č. 1 – Ochránce

Zdeněk Macura je přesně to, co Lucie hledá. Statný rytíř s velkým srdcem a stejně velkým sakem. Vlastní dva domy, ale ten z palet asi Lucie neocení. Zato se jí bude líbit jeho pobožnost a dobrota a perspektiva IT superkariéry v Silicon Valley. Nevýhody: Lucina by byla švagrová s Džambulkou a Macura je tak trochu podivín, prokazatelně tráví více času tiskem brožur a pěstováním rajčat než sexem a nenechá se jen tak týrat, i když Bílou neradno podceňovat. Akorát nevíme, co by na něj říkal Filípek, respektive jestli by mu nevadilo říkat téhle podivné figuře „tati“.

Nápadník č. 2 – Blbeček/Slavo­man/mladé masíčko

Kamil Bartošek, který si v klubu Dean nechává říkat Kazma Kazmitch, je sice trochu debílek a slavoman těsně před mediální smrtí, ale zase je to zajíček, jak se patří. Bílá by mu mohla dělat babičku, on jí řidiče, který může 3× a klidně dá i počtvrté, hlavně že bude článek. Nevýhody: Neustále ji bude tahat do své internetové show a srovnávat její už trošku unavené silikony (Lucino, my víme, že nejsou pravé) s echt funglovkami své ex Kristelové. Jo a taky je asi tak 5× blbější než Bučková s Noidem dohromady, ale to neva, ona už mu Lucie vysvětlí, co má dělat, a pak ať si táhne domů do garsonky psát o tom všem na Facebook. Velká šance na úspěch, který může skončit i životním vztahem. Tedy pokud nebude Lucii vadit příjmení Bartošková.

Nápadník č. 3 – Terno, co se rádo mazlí

Leoš Mareš už byl leckde, ale hru na zlou gestapačku a polského slouhu tutově ještě nezná. Marketingové a mediální terno pro oba dva, možnost společného duetu, záliba v luxusních vozech a Karlu Gottovi a pozor – jako bonus kamarád Hezucký, který to rád tvrdě, stejně jako x-násobná slavice. Nevýhody: Leoš je spíš mazlivka a navíc je pořád v pejru, Lucie potřebuje spíš ve sklepě přivázanou gorilu 24 hodin denně k dispozici a ne hejska, co je celou noc na Kozím plácku a dopoledne v rádiu. Každopádně pár by to byl zajímavý a jsou skoro sousedé, teda byli, ještě když Leoš tahal kačera po Berouně, kam to má Lucina přes kopec. Tohle musí klapnout!

Nápadník č. 4 – Doktor bodač

MUDr. Libor Seidl ze seriálové Ulice je velký milovník s mimořádnou inteligencí, je podobný Makovičkovi a po kopačkách od Libušky potřebuje převoznici! Navíc se stěhuje z Ulice blíže nemocnici, kde mu nabídli ordinaci, ale on by radši svojí soukromou a to Lucka umí. Libor je galantní, má rád děti a k Lucii by se náramně hodil. Obrovská nevýhoda – jeho matka Amálie je naprostá kráva a Libor trochu pije. I tak je to podle nás asi jediný reálný sok Leoše Mareše.

Nápadník č. 5 – Společensky nepřijatelná továrna na sex

Robert Rosenberg, padlá pornostar, která se pro vysokoškolský titul nenarodila, ale sudičky zase dopřály jinde. Rosenberg s Bílou bude určitě, respektive možná už s ní je, ale bude navždy tajen prostě proto, že je to Rosenberg. Bílá by nebyla vysmívaná, protože s bulvárem má skvělé dohody a de facto ho řídí, ale i tak by se společensky znemožnila, proto je Robertek držen ve sklepení a za tučné kapesné 7× za noc vyběhne nahoru, vykoná a šup zpátky dolů hrát si s PlayStationem, případně stínovat před zrcadlem. Zasloužil by si povýšit na oficiálního partnera, už za ty roky tajností. Na druhou stranu by těm ostatním došlo, že v očích Lucie byli všichni mrzáci. Výhody: Může jedenáctkrát, s viagrou i patnáctkrát a je to ryzí ochránce. Nevýhody: Chce moderovat a fakt nemá ani vorla. Jasný favorit na tichou dvojku za Marešem, samozřejmě vyjma údobí, kdy bude ve výkonu trestu.

Lucii přejeme hodně štěstí a bude-li to někdo jiný, už teď ho litujeme. Ne že by neudělal terno, ale ten Rosenberg…

Související články

Další články