Když se muž zamiluje do ženy, je pro ni ochoten třeba i umřít.

Není to ale jen ženskost a jemná energie, po kterých muži šílí.

Je to i těchto 5 věcí.

1) Přirozenost

Nemyslíme tím zrovna nula procent make-upu, bobra v podpaží a týden nemyté vlasy. Na mysli máme znaky, díky kterým vás poznají v davu. Váš hlas, gesta a vůni…

2) Smysl pro humor

Jakmile opadne prvotní zamilovanost a muže přestane zajímat jen to, jak dokonale oblé máte boky a jak mu voníte, začne se zajímat i o to, jestli se s vámi nenudí. Věřte, že smysl pro humor je po kráse vaší nejmocnější zbraní.

3) Křehkost

Muži vedle sebe nechtějí mít Johanku z Arku kříženou s atomovým fyzikem. I když mají rádi ženy s názorem, mnohem radši jsou, když se k nim v noci schoulíte do klubíčka a oni mají pocit, že vás musí ochránit před celým světem.

4) Koketnost

I když se muži durdí, že po vás slintají všichni jejich kamarádi, ve skutečnosti jim to dělá moc dobře. Dívka, která je žádaná a oblíbená, je jejich největší chloubou a vítězstvím.

5) Laskavost

I když se říká, že muži zbožňují potvory, ve skutečnosti chtějí někoho, na koho se budou moct obrátit s čímkoliv. Chtějí ve vás mít milenku, ale i nejlepší kamarádku. Pokud prokážete, že potvora ve vás ukrytá je jen na hraní, ale ve skutečnosti jste hodná holka, nebude vás chtít už vyměnit za jinou!