Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

5 ženských vlastností, pro které by muži byli ochotni udělat všechno na světě

Zdroj: archiv
Milé dámy, víte, co na vás muži nejvíc zbožňují? Překvapivě to nejsou ani vaše oblé boky, ani vaše štíhlá stehna, ale jsou to některé vaše vlastnosti.

Když se muž zamiluje do ženy, je pro ni ochoten třeba i umřít.

Není to ale jen ženskost a jemná energie, po kterých muži šílí.

Je to i těchto 5 věcí.

1) Přirozenost

Nemyslíme tím zrovna nula procent make-upu, bobra v podpaží a týden nemyté vlasy. Na mysli máme znaky, díky kterým vás poznají v davu. Váš hlas, gesta a vůni…

2) Smysl pro humor

Jakmile opadne prvotní zamilovanost a muže přestane zajímat jen to, jak dokonale oblé máte boky a jak mu voníte, začne se zajímat i o to, jestli se s vámi nenudí. Věřte, že smysl pro humor je po kráse vaší nejmocnější zbraní.

3) Křehkost

Muži vedle sebe nechtějí mít Johanku z Arku kříženou s atomovým fyzikem. I když mají rádi ženy s názorem, mnohem radši jsou, když se k nim v noci schoulíte do klubíčka a oni mají pocit, že vás musí ochránit před celým světem.

4) Koketnost

I když se muži durdí, že po vás slintají všichni jejich kamarádi, ve skutečnosti jim to dělá moc dobře. Dívka, která je žádaná a oblíbená, je jejich největší chloubou a vítězstvím.

5) Laskavost

I když se říká, že muži zbožňují potvory, ve skutečnosti chtějí někoho, na koho se budou moct obrátit s čímkoliv. Chtějí ve vás mít milenku, ale i nejlepší kamarádku. Pokud prokážete, že potvora ve vás ukrytá je jen na hraní, ale ve skutečnosti jste hodná holka, nebude vás chtít už vyměnit za jinou!

Související články

Další články