Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

5 ženských vlastností, které přitahují muže jako magnet!

Víte, čím ho získáte?
Zdroj: archiv
Otázka zní, jaké ženské vlastnosti muže nejvíce přitahují? Přestože si většina žen myslí, že pokud budou perfektně vypadat, mají vyhráno, není tomu tak, muži totiž vzhled berou jen jako takovou slupku, kterou okamžitě svléknou. Je tedy potřeba zaujmout svého milovaného vlastnostmi, které pro něj znamenají mnohem víc. Ptáte se, které to jsou?

Říkáte si, jak se stát ještě krásnější, než jste? Co takhle vykašlat se na manikúru a pedikúru a začít měnit svou duši? Zjistili jsme pro vás, jaké ženské vlastnosti přitahují muže jako magnet. Jestli jste se tedy nedostala do hlavy tomu krásnému chlápkovi, víme, jak na to.

1. Neustále s dobrou náladou

Muži obecně neradi řeší problémy, a tak si vás budou na rukou nosit, právě když je těmito problémy obklopovat nebudete. Smích, jiskra v oku a neustále dobrá nálada jsou vražednou zbraní v rukou ženy. Slzy a deprese si nechte pro kamarádky.

2. Tolerance

Není nad to, když se rozhodnete muži důvěřovat a nepídit se po všem, co dělá a říká. Navíc pokud nemáte problém s tolerancí, u svého milého rozhodně zabodujete. Žárlivky a generálky už dávno vyšly z módy.

3. Laskavost

Pokud si myslíte, že muže přitahují drsné ženy, kterým se dá přezdívat ledové královny, mýlíte se. Srdce na dlani je přesně to, co rozehřeje každou pánskou náruč. Nebojte se tedy svému princi otevřít a nabídnout mu příjemné chvíle.

4. Nezávislost

Neznamená to, že byste muži měla dokázat, že ho nepotřebujete, ovšem pijavice, které se na chlapa nalepí, se taky neshledají s úspěchem. Neztrácejte tedy vlastní život, přátele ani koníčky.

5. Přirozenost a upřímnost

Nesnažte se napasovat do role nějaké sci-fi ženy, naprosto postačí, když budete prostě přirozená a na nic si nebudete hrát. Tahle role vám bude totiž sedět nejvíc. K přirozenosti patří i upřímnost, takže se nebojte říkat své názory.

Související články

Další články