Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

5 ženských otázek, kterými doháníme muže k šílenství

Tohle jsou věty, které většinou končí hádkou.
Zdroj: profimedia
Určitě máte ozkoušených pár otázek, kterými toho svého naprosto rozčílíte. Přestože to víte, používáte je zas a zas. Není na čase s nimi přestat a nastolit doma pohodu a harmonii? Tohle je klasických 5 vět, kterými muže doháníme k šílenství.

Znáte to, některé věci je lepší před muži vůbec neříkat. Jejich mozek nedokáže zpracovat informaci, kterou jim předáváme, a dochází ke konfliktu. Navíc muži nejsou zrovna přeborníci v pohotových odpovědích, a tak si buďte jistá, že ho rozhodně vyvedete z míry a on znervózní. Těmto 5 větám se prostě vyhněte!

1. Sluší mi to?

Pokud odpoví ano, je to málo přesvědčivé, a o variantě ne radši ani nemluvím. Váš partner je s vámi jistě z jiných důvodů, než je váš vzhled, a tak si tyhle věci řešte sama v sobě nebo s kamarádkami. Budete tak působit i mnohem sebevědoměji.

2. Které šaty si mám dnes vzít, modré nebo černé?

Tak tohle je pro muže opravdu španělská vesnice. Pokud jste se odvážila z úst vypustit něco takového, buďte si jistá, že požadovanou odpověď nezískáte. Možná pokud jste tomu chudákovi dala na výběr bílou a černou, dokáže utrousit jedno slovo. Jestli si ale myslíte, že pozná rozdíl mezi tmavě modrou a černou, musela jste se zbláznit.

3. Na co myslíš?

Není na škodu, když partner chvíli mlčí, a nevím, zda je vždycky výhra dozvědět se, na co myslí. Pokud se vám tedy muž zdá zaražený a nemluvný, je jasné, že není zrovna ve své kůži. Proto mu otázku na co myslíš radši nepokládejte, mohla byste se dozvědět víc, než si přejete.

4. Kdy si mě chceš vzít?

Už tím, že tuhle otázku vyslovíte, si můžete být jistá, že navždy ztratí kouzlo. Muž si vás rozhodně vezme v ten správný čas a kdy to sám uzná za vhodné. Pokud o tom budete neustále mluvit a k zásnubám ho donutíte násilím, asi vás to moc těšit nebude.

5. Jak moc mě miluješ?

Přestože tuhle otázku každá z nás občas vysloví, asi cítíte, co za nesmysl to je. Jak moc by vás tak asi mohl milovat. Buď vás miluje nebo nemiluje, nic mezi tím neexistuje. Nechte tedy na něm, jak často vám bude muž tuto větu říkat, a pokud máte to nutkání, tak mu to řekněte sama.

Související články

Další články