Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

5 žen, které nejsou dokonalé. Mají mezeru mezi zuby, a přesto jsou slavné!

Vanessu Paradis ani Annu Paquin v jejich herecké kariéře vada na kráse
nezastavila.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie

Na dokonalost a krásu se u slavných upozorňuje často. Mezi běžnou populací, tedy těmi, kteří se nepohybují po mole a nejsou vidět ani na filmovém plátně, to potom může vyvolat deprese z toho, že tihle lidé jsou snad bez chybičky. Ale to rozhodně nejsou. A pět následujících žen se prosadilo i s onou vadou na kráse.

Vanessa Paradis (39)

Francouzská herečka a modelka, která se více než svou prací proslavila dlouholetým manželstvím s Johnnym Deppem. Mezera mezi zuby je pro ni naprosto charakteristická a málokdo si ji bez ní už dovede představit.

Anna Paquin (32)

Novozélandská herečka narozená v Kanadě. Jejím prvním úspěšným filmem bylo Piano, za něž získala Oscara v kategorii nejlepší herečka ve vedlejší roli. Momentálně září v seriálu Pravá krev. Tam si také našla o 12 let staršího manžela Stephena Moyera, kterému v září 2012 porodila dvojčata, dceru Poppy a syna Charlieho.

Lara Stone (30)

Lara je nizozemská modelka, která u nás sice není moc známá, ale v zahraničí je srovnávaná například s Mirandou Kerr. Výjimečná je nejen tím, že prorazila v modelingu se svou mezerou mezi zuby, ale také poměrně štědrou prsní výbavou, která se mezi modelkami často nevidí. Letos nafotila kampaň pro společnost Calvin Klein s Justinem Bieberem.

Madonna (56)

Nestárnoucí Madonna nepopírá, že měla z mezery mezi zuby dlouhou dobu mindrák. Nakonec se z toho stal jeden z jejích hlavních poznávacích znaků a mimo jiné jí její mezera dopomohla také ke slávě. Byla dlouhodobě jednou z mála slavných žen, které si nenechaly nasadit u zubaře rovný hollywoodský úsměv za statisíce.

Jessica Hart (28)

Patří do partičky slavných „andílků“, kteří prezentují známé spodní prádlo Victoria's Secret. Stejně jako Lara se prosadila ve vrcholovém modelingu (co je víc než stát se jedním z andílků) a svoji mezeru mezi zuby si stále nechává. Říká se, že právě ona odstartovala revoluci v módě neupravovat si mezeru mezi zuby. V roce 2009 se totiž objevila na obálce časopisu Sport Illustrated Swimsuit, což ji i přes zdánlivý handicap vyšvihlo do pozice supermodelky.

Takže neklesejte na mysli. Jestli nemáte úplně rovné zuby, není to ještě žádná tragédie a může z toho ještě jednou být vaše přednost!

Související články

Další články