Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

5 zdravotních pozitiv, jež vznikají při líbání! A proto se líbejte, co nejvíc můžete

Polibky mají až léčivé účinky!
Zdroj: Profimedia.cz
Kdo by se rád nelíbal. Jedná se o naprosto intimní spojení dvou, které může být někdy dokonce lepší než sex! Především ženy se v líbání vyžívají a dokázaly by prolíbat hodiny. My pro vás máme pozitivní zprávy. Líbání není jen uspokojení duše, dokonce má léčivé účinky.

Pokud jste si do teď neužívali líbání na plné koule, je na čase začít! Nejen že jde o prostě dokonalou a příjemnou zábavu, pomáháte tak svému zdraví. Proto si líbání naordinujte povinně každý den. Tady máte 5 věcí, které líbání ovlivňuje a zlepšuje.

1. Hormony štěstí se na vás valí plným proudem

Pokud se tedy nechcete stát závislí na antidepresivech, radši se pravidelně líbejte. Nejen že zaplavujete své tělo štěstím, utužujete i svůj partnerský vztah, což je další důvod ke štěstí, no ne?

2. Už nebudete vědět, co znamená mít zubní kaz

Pro ty, co mají ze zubaře noční můry, máme lepší plán, poctivé a dlouhé líbání. Když se líbáte, mnohem víc sliníte a tím smýváte povlak na svých i partnerových zubech.

3. Migréna odchází

Místo ibalginu si naordinujte radši pořádné políbení. Jakmile vás tedy přepadne migréna, nebojte se požádat partnera o pomoc. Cévy, které se vám při líbání rozšiřují, napomáhají proti bolesti.

4. Snižuje krevní tlak

Jak jsme už zmínili, líbání rozšiřuje cévy, což pomáhá snižovat krevní tlak, už vám tedy nikdy nebude na omdlení.

5. Zmírňuje křeče v břiše

Křeče v břiše jsou velmi bolestivou komplikací. Pokud tedy nemáte po ruce prášek na bolest, naordinujte si pár polibků a hned bude po starostech.

Související články

Další články