Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

5 závažných proroctví BABY VANGY! Co přinese rok 2019?

Zdroj: facebook.com
+ Dalších 5 fotografií
Vědma
Legendární vědma Baba Vanga, vlastním jménem Vangelija Pandeva Dimitrova-Gušterova, je sice už 22 let po smrti, ale její proroctví pořád vyvolávají hrůzu. Co Vanga předpověděla o roku 2019?
  1. Baba Vanga předpověděla, že v roce 2019 část Asie zasáhne obří tsunami a zemětřesení. Ohrožena je Indonésie, Indie, Čína a Pákistán.
  2. Baba Vanga varuje před atentátem na prezidenta Putina. Ruský státník by si měl dávat pozor na vlastní muže, jelikož atentát má spáchat někdo z jeho ochranky.
  3. Prezidenta USA Donalda Trumpa postihne choroba, která mu způsobí potíže se sluchem. Trump si má kromě svého zdraví dávat pozor na svoji rodinu. Ta se má podle předpovědí stát součástí dopravní nehody.
  4. Území Ruska v roce 2019 podle Vangy zasáhne obrovský meteorit.
  5. Nastane velká hospodářská krize, která začne Brexitem.

Baba Vanga se narodila v Makedonii a v raném dětství přežila silnou bouři, při které přišla o zrak, ale zároveň nabyla věštecké schopnosti. Těsně před smrtí v roce 1996 řekla, že její schopnosti zdědí desetiletá holčička ve Francii.

Související články

Další články