Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

5 zaručených triků jak sundat kila nabraná během svátků! Obézní citlivky toto mohou číst jen na vlastní nebezpečí!

Ano, těch vosích hnízd bylo skutečně 200!
Zdroj: profimedia.cz

Nežrat, ale skutečně nežrat

Na dietu objektivně nemáte, takže alespoň nežerte! To se dělá tak, že nežerete od rána do večera, ale jíte malé porce celý den tak, abyste nehladověli. A pozor, končí se v šest večer. Dobře, vy můžete v sedm, ale fakt naposledy v sedm a pak až ráno! Upozornění: Noční výlet k ledničce ve 3:00 není snídaně, ale pořád noční žraní!

Začít se hýbat

Ne, že by tradiční cesta z parkoviště u práce k výtahu nebyla energetickým výdajem, ale co si budeme povídat, že? Přitom stačí jen chodit trochu víc pěšky, něco jako běh po vás nikdo nechce! Prostě cíle vzdálené od 0 – 2000 m se dají dojít pěšky, i když se to nezdá!

Pít vodu. Jen vodu!

Pijeme proto, abychom neumřeli žízní, ne proto, abychom vypadali jako prase. Takže pojďme pít jen vodu bez bublinek. No tak dobře, slabší kusy mohou jemně perlivou, ale tím končíte. Upozorňujeme, že cola light není voda!!!

Začít fetovat

Nechceme vás, proboha, k ničemu nabádat a drogy samozřejmě škodí zdraví, ale pokud vám jde primárně o zhubnutí, dovolujeme si upozornit, že po pervitinu fakt hladovět nebudete. Je to drahá a drsná kúra, ale za měsíc budete mít pět kilo dole jako nic. Jen pak musíte přestat, což by, pravda, mohl být trochu problém…

Zadrátovaná huba

Pokud selhaly všechny výše uvedené možnosti, zkuste drastickou, ale účinnou metodu, kterou používají lékaři při zlomené čelisti. Lze se při ní stravovat pouze brčkem, které vám zbylo z pokusů realizovat bod 4. Hodně štěstí při hubnutí!

Související články

Další články