Máme pro vás pět zajímavostí o hlavním znaku mužství, o kterých jste možná ani nevěděli. Váš pohled na penis se může tedy rapidně změnit a můžete ho začít vnímat v jiném měřítku. Opečovávejte svému miláčkovi tento klenot, protože právě on nás dokáže dovést až do ráje. Zde je 5 zajímavostí, které jste o penisu nevěděli.

1) Tlouštíci mají malinkatého kašpárka

Váha skutečně ovlivňuje velikost penisu! Proto se nedivte, pokud jste ztloustli o několik kil, že i váš penis změnil svojí velikost. Není tedy pravda, že s koncem puberty by se růst zastavil. Proto se pánové nerozčilujte, když vám vaše láska chystá zdravou stravu, je to koneckonců pro vaše dobro.

2) 3 tvary penisu

Nemusí být žena zrovna rajda na to, aby si stihla všimnout, že existuje pár typů penisů. Přesněji řečeno jde o 3 typy. První skupina mužů má tzv. cylindr! Velikost žaludu nás tedy praští do očí a díky němu vypadá penis větší. Další skupinka mužů v kalhotách ukrývá flakon. Jde o to, že žalud je nejtlustší částí mužského orgánu. Poslední skupina patří pod označení kužel a je pravým opakem flakonu, žalud je nejtenčím bodem penisu.

3) Kuřáci nemají co předvést

Kuřáci jsou nechutní v každém ohledu. Smrdí, neustále odcházejí vykonat tuto svou potřebu a navíc mají malé přirození. Proto pokud váš partner kouří, okamžitě ho přinuťte, aby s tímto zlozvykem přestal. Kouření penis zmenší až o centimetr a to je v konečném součtu dost drahý centimetr, nemyslíte?

4) Některý penis je velký pořád, jiný jen při erekci

Někteří pánové mají penis větší až při erekci, kdy se jim zvětší a prodlouží, jiný se můžou pyšnit velkou kládou celoročně. Nemyslete si ovšem, holky, že ti muži, kteří mají penis zvětšený v klidovém režimu, jsou na tom nějak líp, při sexu se jim penis už příliš neprodlouží.

5) Penis se dá zvětšit

Pokud má muž ze své velikosti nějaký komplex, nemusí smutnit. Dnes již existuje možnost plastické chirurgie, při které se tento orgán dá zvětšit. Pokud nemáte dostatek financí nebo odvahy, můžete svůj penis prodloužit pomocí speciální masáže. Stačí vzít penis mezi palec a prsty a masírovat. Masáž je účinná, ovšem výsledky očekávejte až tak v horizontu roku.