Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

5 záhad kolem smrti Bartošové. Rychtář přiznal, že upravil dopis na rozloučenou! Jak?

Zdroj: herminapress.cz, Profimedia.cz

Přestože je zatím z dostupných zpráv známo, že Iveta Bartošová (†48) spáchala před dvěma dny sebevraždu, kdy ji na kolejích v Uhříněvsi přejel vlak, začínají se objevovat otazníky, na které zatím neznáme odpověď. Tady jsou.

1. Pitva

Ve vinohradské nemocnici dokončili lékaři soudní pitvu zpěvačky, ale vzhledem k tomu, že se zatím nesmějí vyjadřovat, je stále nejasné, za jakých okolností Iveta přesně zemřela. Pitva by totiž měla odhalit příčinné souvislosti, zda zemřela při srážce vlakem, nebo jestli mohla být mrtvá už před příjezdem vlaku, uvedly Krimi zprávy televize Prima. Také se zjistí, zda v těle nebyl přítomen alkohol, prášky nebo jiné drogy.

2. Strojvedoucí

Na veřejnosti se objevily informace o tom, že strojvedoucí vlaku viděl Ivetu na kolejích, ale policie jasné stanovisko zatím nevydala. Je dost možné, že právě člověk, který řídil vlak, by mohl být i komplicem případného vraha.

3. Dopis na rozloučenou pro Rychtáře

Manžel zpěvačky Josef Rychtář odjel na půl hodiny na výslech do Říčan, když se vrátil, Iveta prý nebyla doma. Podle svých slov Rychtář našel obraz od Ivety k narozeninám a dopis na rozloučenou. Poté prý zalarmoval policii a začal Bartošovou hledat Z obrazu není přesně patrné, že si Iveta chtěla vzít život, rozloučení prý bylo v dopise, který ale podle slov Rychtáře policie ukradla.

4. Dopis na rozloučenou pro Artura

Rychtář ukázal médiím papír, na kterém napsala Iveta vzkaz svému synovi Arturovi Vše bylo psáno zcela jiným písmem a navíc na něm bylo označené datum jinou propiskou. "To datum jsem tam dopsal já," přiznal Rychtář Krimi zprávám. 25. 4., kdy Rychtář dopis našel, je ale čtyři dny před její smrtí. Proč už v tu dobu nic nedělal?

5. Změna chování u Rychtáře

V den smrti Ivety nejprve Rychtář vulgárně obvinil média z toho, že můžou za smrt jeho ženy, ale už za pár hodin rozdával na kameru rozhovory, ukazoval obraz k narozeninám, dopis pro Artura a za účasti médií došel opět na koleje, kde si Iveta vzala život, položit květiny.

Související články

Další články