Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

5 vzkazů čtenářům, kteří do života příliš moudrosti nepobrali

Máme vás rádi, pac a pusu!
Zdroj: Mia Mirrelli
Věci, které nám obvykle vrtají hlavou, a odpovědi na některé vaše důvtipné komentáře...

Milý čtenáři… Reagovat nebo nereagovat na komentáře, které umisťuješ pod mnohé naše články? To je oč tu běží… A tak pořád dokola.

1. Proč lajkujete předpověď počasí? Chcete tím dát najevo, že se vám líbí, jak bude, nebo že se vám líbí, že někdo si dá tu práci a napíše, že bude zítra hezky?

2. Nepište nám ke všemu, že je to blbost. Zaprvé je nám to dost jedno a za druhé, když už, tak alespoň napište, proč je to blbost. A to, že to neodráží váš názor, se nepočítá. Pokračování v bodě 3.

3. Jsme bulvár. Ano, opakujeme, jsme bulvár. A bulvár by měl být v první řadě zábava. Nejsme vědecká knihovna. Vy všichni, co jste si sem přišli prohlédnout kozy Ornelly Štikové, se nám tady pak neofrňujte, že jste se nic nového nedozvěděli a že je všechno blbost. Je to podobné, jako kdybyste přišli do bordelu, užili si a do návštěvní knihy pak napsali: Fuj, styďte se, jsem pohoršen na nejvyšší míru, že taková místa existují.

4. Pavel Novotný z Extra.cz odešel už před rokem.

5. Nechodíme po večírcích a neroztahujeme tam nohy za rozhovor nebo fotku celebrity. Většinou jen sedíme u stolů a píšeme.

Související články

Další články