Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

5 vychytávek jak vypadat v plavkách štíhle, i když k tomu máte daleko

Vsaďte na retro plavky.
+ Další 2 fotografie
V létě chce každý vypadat šik. Není nic hezčího než pevný zadeček a k dokonalosti vyrýsovaná postava. Ženy, které mají k vysportovanému tělíčku daleko, ale zoufat nemusejí. Existuje spousta fíglů, jak vypadat sexy a hubená, i když nejste.

1. Pomůže župánek

Pokud volíte plavky dvoudílné a víte, že bříško není vaše silná stránka, není nic lepšího než si pořídit průsvitný župánek, který vaše nedokonalé partie skryje. Nejen že polichotí vaší postavě, ale budete působit více sexy pro ostatní muže. Erotický přehoz v opačném pohlaví může evokovat přípravu na noc plnou vášně.

2. Jednodílné plavky

To, že v jednodílných plavkách nemůžete vypadat sexy, už dávno neplatí. Trh dneska nabízí nepřeberné množství tvarů, vzorů i velkostí, které můžete využít. Tak neváhejte a vyražte na lov plavek, které si nebudete muset složitě oblékat.

3. Buďte retro

Je sice jednadvacáté století, ale retro věci frčí čím dál více. Lidé holdují nábytku i nejrůznějším bytovým doplňkům. Kromě jiného si mohou vybrat i oblečení s nádechem minulosti. To stejné platí i pro plavky. Vysoké kalhotky dokonale zploští vaše bříško a retro podprsenka vyžene vaše ňadra až k pánubohu.

4. Plážové šaty

Přes plavky se vyrábí nesčetně hábitů a vy byste toho rozhodně měla využít. Za předpokladu, že se cítíte příliš obézní, kupte si plážové šaty. Jsou pohodlné a snadno se oblékají. K dispozici je v obchodech i spousta plážových overalů, pokud se na šaty necítíte.

5. Kašlete na plavky

Rozhodla jste se hubnout, ale vaše váha je pořád stejná? Tak se na plavky vykašlete. Stejně se vám jen zařezávají do postavy a vytvářejí nevzhledné faldíky. Čapněte svého partnera, pokud nějakého máte, a odtáhněte ho na nejbližší nuda pláž. Tam jsou všichni na jedné lodi.

Mohlo by vás zajímat

Další články