Není nic horšího, než když se slavní snaží zastavit stárnutí a přehánějí to s botoxem. Pár let se třeba nic neděje, ale pokud s injekcemi zavčas nepřestanete, můžete ve stáří vypadat jako mumie nebo vosková figurína, která bude schopna tak maximálně zavřít oči.

Kdo se v českém šoubyznysu nechává upravovat za asistence odborníků a komu hrozí, že se z něj po čase může stát Stalloneho matka?

1. Jana Švandová (67)

Herečka i ve svém věku vypadá fantasticky. Jana má dobré geny, v sedmačtyřiceti dokonce fotila do Playboye jako první česká celebrita. I ona ale podstupuje různé neinvazivní zákroky a proti plastikám nic nemá, což vlastně znamená, že už nějaké podstoupila. Tipujeme to na vytažená víčka, možná celkový facelifting.

2. Alice Bendová (41)

Herečka s nejslavnějším filmovým poprsím u nás se plastickým zákrokům nebrání. Nechala si odstranit váčky pod očima, občas si nechává píchnout botox nebo vstříknout vlastní plazmu.

3. Dominika Mesarošová (29)

prsou Dominiky snad mluvit nemusíme. Záběry z jejich zvětšení se objevily na internetu a pomohly modelce na začátku kariéry. Mesároška má ale také napíchané rty.

4. Martin Maxa (53)

Nejen ženy, ale i muži se bojí stárnutí a Martin Maxa nejvíc. Stačí se podívat na jeho obličej, který je vyžehlený, jako by vylezl mandlem.

5. Dagmar Havlová (61)

Bývalá první dáma plastiky popírá. Proměna jejího obličeje během několika let je ale tak viditelná, že by si jí nevšiml jen nevidomý.