Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

5 VIP a nálepky, kterých se už nikdy nezbaví: Mareš s kožichy a další

Zdroj: youtube.com
+ Další fotografie

Každý nějak v šoubyznysu začínal. Spoustě slavným se ale stalo, že si jednou rolí nebo něčím významným automaticky vytvořili škatulku, která se jim už těžko daří odpárat. Kdo je mezi nimi?

1. Leoš Mareš (38) - Pán kožichů

Jeden z našich nejúspěšnějších moderátorů si na začátku kariéry zvolil jako image výrazné kožichy, a přestože za tu dobu ušel už velký kus cesty, najdou se tací, kteří si ho kvůli tomu stále dobírají.

2. Diana Kobzanová - Ta, co se vyfotila do Lea

Je to už spoustu let, a přesto pokaždé, když se objeví článek s bývalou Miss ČR 2001, která kvůli pornosnímkům musela vrátit korunku, se v diskuzích objeví desítky komentářů od lidí, kteří nemohou zapomenout. I když, jak by mohli...

3. Dominika Mesarošová (29) - Ta, co si nechala kvůli kariéře udělat silikony

Nebylo by úplně spravedlivé řadit do téhle škatulky pouze Dominiku, dost podobně je na tom i Hana Mašlíková (32). Obě holky svoje úpravy řádně zpropagovaly, a i když se vždycky snažily namluvit, že se silikony neproslavily, měly by uznat, že jim umělé pětky pořádně nakoply začátek kariéry.

4. Lucie Králová - Ta, co jí zastřelili přítele

Králová získala v roce 2005 titul Miss ČR, ale do soutěže se hlásila už o rok dříve. Pár dní před velkým finále však jejího tehdejšího partnera Václava Krejcárka zastřelila jeho exmanželka Helena Součková.

5. Jiří Krytinář (67) - Ten, který ukázal všem svého lachtánka

Loni v září se v deníku Aha! objevila fotografie, na níž opilý trpaslík pózoval nahý těsně poté, co odehrál opilý dětské představení. Dokonce prý v šatně pořvával: "Holky, podívejte se, jakého mám lachtánka." Jiří, nikdy nezapomeneme.

Související články

Další články