Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

5 vietnamských krásek, které dobývají Česko! Znáte všechny tyhle kočičky?

Co na ně říkáte?
Zdroj: profimedia/Instagram¨
+ Dalších 11 fotografií
Jsou mladé, krásné a dobývají Česko. Řeč je o pěti nejpůvabnějších dámách, které mají vietnamské kořeny, ale doma jsou u nás v Česku, kde se také proslavily. Herectví, zpěv, modeling, ale i státní služby.
  1. Ivy Hoang je nadaná mladá dáma, která se nedávno dostala na televizní obrazovky a publikum ji miluje. I když se snažila v minulosti prosadit jako zpěvačka v holčičí pěvecké kapele, mnohem lepší je v herectví. Ivy hraje v seriálu Ohnivý kuře dceru vietnamského prodavače z večerky.
  2. Be Ha alias Stylewithme je snad jediná youtuberka vietnamského původu, které se povedlo prosadit na YouTube. Na Instagramu má více než 230 tisíc sledujících a čísla pořád rostou. I když ji někteří odsuzují za dětinské chování a otravný hlas, úspěch se jí nedá upřít.
  3. Monika Leová se v roce 2013 zúčastnila soutěže krásy Česká Miss a získala titul Blesk Česká Miss Earth. Od srpna 2013 moderuje Odpolední zprávy na televizní stanici Prima. Občas se ale vrátí k módním přehlídkám nebo se ukáže na nějakém večírku. Je to snad jediná Vietnamka u nás s tak dlouhýma nohama.
  4. Ha Thanh Nguyen si zahrála v českém seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde ztvárnila sestřičku jménem Tien. I když na první pohled zamlklá a nenápadná holka, jako jedna z prvních Vietnamek se objevila na obrazovkách.
  5. Ivana Nguyenová si vysloužila status nejkrásnější policistky v Česku. Momentálně je na pozici mluvčí Policejního prezidia České republiky. Přestože měří jen 158 centimetrů, mohla by Ivana Nguyenová z fleku dělat modelku. Jenže ona raději stojí na straně zákona.

Související články

Další články