Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

5 vět na každý den pro spokojenou duši: Tohle si říkejte a budete šťastnější

1. Dnes bude krásný den. Tato věta zní strašně sluníčkářsky. Ale jinak, než být pozitivní, to prostě nejde. Pokud se budeme na svět mračit a očekávat, že se nám nic nepovede, bude to prostě tak. Vše je závislé jen na vašem postoji. Nemůžete sice změnit počasí ani náladu ostatních lidí, můžete však změnit svůj pohled na věci z vnitřní stránky. Určitě se vám už někdy stalo, že jste se ráno probudili s blbou náladou, kafe se vám vylilo na bílou košili a navíc jste jeli pozdě do práce. Takže úplně příšerné ráno… No, co se dá dělat. Přeci si tím ale nebudete kazit celý den? Je to jen na vás, jak si nastavíte ráno a následně celý den.

2. Pohyb mi přináší radost. Pravidelný pohyb je oázou pro naši pohodu. Budete se cítit fit a v pohodě. Neberte cvičení jako nutné zlo. Dívejte se na něj jako na aktivitu, která vám osvěží nejen tělo, ale i mysl. Vyplaví z těla škodlivou energii a negativní myšlenky. Pohyb je přirozenou složkou, takže pokud neholdujete třeba fitku, stačí se vyvenčit na procházku. Výhodou je navíc svěží vzduch, který okysličí vaši mysl.

3. Nikdy není pozdě. Léta přibývají každému z nás. Čas se prostě nedá zastavit. Jediné, co můžete změnit, je situace ve vašem životě. Zastavit se a změnit směr. Vždy můžete udělat pomyslnou tlustou čáru a začít znovu. Udělat si kurz, o kterém tak dlouho přemýšlíte, či začít chodit na jógu v 50 letech. Začít od začátku můžete prostě kdykoliv!

4. Myšlenky jsou odrazem mého života. Když budete myslet pozitivně, bude se to odrážet ve vašem životě. Přestaňte v hlavě nosit myšlenky, které nechcete. Zaměřte svou koncentraci na věci a události, které chcete. Vše, co chcete prožívat, musíte nejprve prožít uvnitř vás samotných. Chtít to všemi buňkami ve svém těle. Věřte, že tím budete dávat jasné signály a přitahovat tak do žití, co chcete. To, co zasejete si prostě pak i sklidíte.

5. Děkuji za vše. Být vděčný je základ. Slovo děkuji má blahodárný vliv. Doslova je to takové 2 v 1. Toto jednoduché vyjádření uspokojí svým hřejivým podtónem toho, kdo slůvko vyřkl i tzv. posluchače. Umožňuje pohnout se z minulosti naprosto bleskurychlým tempem. Děkuji.

Mohlo by vás zajímat

Další články